Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisalı şehitlerin anısını yaşatmak için başlattığı sosyal sorumluluk projesinde düzenlediği anma ve hayır programına Salihli ilçesiyle devam etti. Şehadetlerinin yıl dönümü olan kahramanlar Serhat Hakan Bozkurt, Mehmet Malçuk, Metin Can, Mehmet Gül ve Metin Uygun için anma programı düzenlendi.

Programa Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Belediye Başkan Yardımcıları Metin Durmaz ve Mahmut Süreyya Karaoğlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, İlçe Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran, AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç, MHP İlçe Başkanı Halil Tüfek, Şehit ve Gaziler Dernek Başkanı Ridvan Kerey, Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün, şehit aileleri ve vatandaşlar katıldı.

Şehitlerin ruhlarına ithafen duaların okunduğu programda, vatandaşlara pilav hayrı gerçekleştirildi. Programın sonunda şehitlerin ailelerine Yasin-i Şerif ve Türk bayrağı takdim edildi. Şehit aileleri ile yakından ilgilenen ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Aydoğan İra, vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitleri rahmetle andı.

MASKİ'nin 'Abonelik Devir İşlemleri'nde e-Devlet kolaylığı MASKİ'nin 'Abonelik Devir İşlemleri'nde e-Devlet kolaylığı

İHA