Yunusemre Belediyesi kendi binasına taşındı Yunusemre Belediyesi kendi binasına taşındı

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelindeki altyapı sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla yatırımlarına devam ediyor. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen proje kapsamında Salihli’ye bağlı Yenipazar Mahallesi’nde bin 200 metrelik ilave kanalizasyon hattı çalışması başladı. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinden Şahika Orhan, Kanalizasyon Dairesi Başkanlığına bağlı personel ve mahalle muhtarı Züleyha Buğurcu da çalışmaların yapıldığı bölgede incelemelerde bulundu.

Kanalizasyon Dairesi Başkanı Cem Çöllü, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde mahallelerimizin altyapılarını güçlendirecek çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Yenipazar Mahallemizin de altyapı ihtiyacına kısa sürede cevap vererek bin 200 metrelik ilave kanalizasyon hattı çalışmamızı başlattık. Mahallede yaşayan vatandaşlarımızın altyapı ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamak için ekiplerimiz yoğun bir tempo ile çalışıyor. Çalışmalarla birlikte bölgede daha sağlıklı bir altyapı sağlamış olacağız” dedi.

Mahalle muhtarı Züleyha Buğurcu, “Uzun süredir yapılmasını istediğimiz bir çalışmaydı. Bu durumu başkanımıza bildirmiştik. Sağ olsun gereğini yapıyor. Mahallemizde kanalizasyon hattı çalışmaları başladı. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Cengiz Başkanımız sağ olsun” dedi.

İHA