Manisa Futbol Kulübü, Bursa Yıldırımspor’dan 20 yaşındaki genç kaleci Orhan Kurşun 4,5 yıllık sözleşme imzaladı. İmza törenine Futbol Şube Sorumlusu Erdem Özkan katıldı. İmza töreninde konuşan yeni oyuncu Orhan Kurşun, “Manisa Futbol Kulübü’nde olduğum için mutluyum. Burada gelişim göstererek takımıma katkı sağlamak istiyorum. Hedefimiz olan Süper Lig için mücadele edeceğim” ifadelerini kullandı.

ERDEM ÖZKAN, “ORHAN, GENÇ VE YETENEKLİ BİR KALECİ”

Orhan Kurşun’un genç ve yetenekli bir kaleci olduğunu vurgulayan Futbol Şube Sorumlumuz Erdem Özkan ise, “Orhan, genç ve yetenekli bir kaleci. Gelecek vadeden ve takımımıza katkı sağlayacağına inandığımız bir oyuncu. Orhan’a Manisa Futbol Kulübü formasıyla başarılar diliyorum” dedi.

Taner Savut son yolculuğuna uğurlandı Taner Savut son yolculuğuna uğurlandı

YENİ TRANSFER ORHAN KURŞUN KİMDİR?

Manisa Futbol Kulübümüzün yeni transferi Orhan Kurşun, 24 Şubat 2002 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Futbola Bursaspor altyapısında başlayan Orhan, daha sonra Altınordu altyapısına transfer oldu. Altınordu formasıyla profesyonel kariyerine başlayan genç file bekçisi Niğde Anadolu FK forması giydikten sonra Bursa Yıldırımspor’a transfer oldu. 20 yaşındaki kaleci, bu sezon Bursa Yıldırımspor formasıyla 17 maçta görev aldı. Spor Servisi