21 Mart 2019 Perşembe - 10:55:12

SON DAKİKA

YOĞUN BİR GÜN GEÇİRDİM

ERTUĞRUL AYTAÇ

10 Ocak 2019 Perşembe | 213 Okunma


Dün Vali Ahmet Deniz’in Çalışan Gazeteciler Günü olması nedeniyle Giritliğil Otel’de verdiği kahvaltıya katıldım. Sonra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Meclis Başkanı Ümit Türek, Basın Danışmanı Gökmen Aytaç, Borsa Başkanı Sadık Özkasap, Meclis Başkanı Cahit Yayman’la cemiyette beraber olduk. İki oda başkanı hem günümüzü hem de benim yaş günümü kutladılar. Başkan Mehmet Yılmaz her zaman olduğu gibi bizleri kırıp geçirdi. Mehmet Yılmaz her zaman doğruları söyler. Dün de öyle yaptı.

Sabah 09.30’daki Giritliğil Oteli’ndeki kahvaltıya ucu ucuna yetiştim. Başkan Ali Filizkan ve Vali Ahmet Deniz’le sohbet ettik. Ali Filizkan, Çalışan Gazeteciler Günü’nde yaptığı konuşmada 1961’de kazanılan hakların tekrar hayata geçmesini istedi. Vali Ahmet Deniz günü kutlarken, eğitim konusuna değindi. Kahvaltıya katılan gazetecilere kitap hediye etti. Gerçekten basın camiasında büyük kriz olduğu bir gerçek. Ulusal ve yerel medyada ekonomik kriz had safhada. İşsiz gazeteci oranı her geçen gün artıyor. İnşallah 2019’da durum değişir.

İYİ PARTİ’DE SELÇUK ÖZDAĞ YOK, ORKUN ŞIKTAŞLI GÜNDEMDE

 

Dün İYİ Parti’den büyükşehir belediye başkanı adayı olması beklenen Selçuk Özdağ dün akşam üzeri yaptığı açıklama ile aday olmayacağını açıkladı. Siyaset öyle birşey, bir anda 180 derece bile değişiyor. İYİ Parti’de büyükşehir belediye başkanlığına sürpriz olmazsa CHP İl Başkanı Semih Balaban ve İYİ Parti Başkanı Hasan Eryılmaz’ın üzerinde anlaştığı Orkun Şıktaşlı salı günü açıklanabilir. AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Manisa MHP adayını desteklediklerini açıkladı. Hafta sonu AK Parti ilçe belediyeler başkan adaylarını açıklaması bekleniyor.

ERTUĞRUL AYTAÇ

10 Ocak 2019 Perşembe | 213 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

VALİ DENİZ KURUM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
GÜNDEM
Manisa Valisi Ahmet Deniz kurumları ziyaret etmeye devam ediyor
20.3.2019

149

KULALILAR AYKUT KUŞKAYA İLE COŞTU
GÜNDEM
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kula Belediyesi ortaklığında Kula'da Aykut Kuşkaya Vatan Ezgileri konseri düzenlendi
20.3.2019

143

AKHİSARLI İŞLETMELERE KREDİ DESTEĞİ
GÜNDEM
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Akhisar Ticaret Borsası, üyelerinin ihtiyaç duyduğu uygun faizli kredi için protokol imzaladı
20.3.2019

163

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks