19 Temmuz 2019 Cuma - 21:52:54

SON DAKİKA

YAVUZ DONAT ANSIZIN GELEBİLİR

ERTUĞRUL AYTAÇ

24 Mart 2019 Pazar | 552 Okunma


Sabah Gazetesi’nin Evliye Çelebisi üstad Yavuz Donat’ın seçim sürecinin son dönemecinde ansızın Manisa’ya gelebilir. Bugün mü desem yarın mı desem kestiremiyorum. Yavuz Donat üstad son anda haber verir. Ansızın gelebilir diye düşünüyorum. En son Batman’daydı. Valimiz Ahmet Deniz’in görev yaptığı ilde. Baharı Ege’de karşılayabilir diyorum. Yavuz Donat üstadım bekliyorum. Yavuz Donat üstadımla Manisa’ya her gelişinde şehir turu yapmışızdır. Arşivimdeki fotoğraflar da bunu gösteriyor. Manisa’ya Mesir’i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık’a ziyarete gitmişiz. Necmi Temizel ve Ahmet Erken ile Ufuk başkan Manisa Kebabı ikram etmiş. Çok eskilere gidiyorum. Rahmetli Bülent Koşmaz ve Sümer Oral bakanımla birlikte Anemon Otel’de kahvaltı yapıyoruz. Şimdi Kahraman Maraş Milletvekili olan Celalettin Güvenç ile Manisa Valiliği sırasında birlikte Polis Lokali’ne giderken görünüyoruz. Anemon Otelleri zincirinin Onursal Başkanı İsmail Akçura ve Yönetim Kurulu Başkanı Salim Yavaş’la Anemon Otel’de memleket meselelerini konuşuyoruz. 31 Mart’taki yerel seçimlerde Manisa’nın durumu Yavuz Donat Büyükşehir için “Sonucu belli maç” diye yorumlamıştı. Donat üstadın değerlendirmelerinin büyük bölümü Manisa için tutmuştur. Gelirse olmazsa olmaz Hayrullah Solmaz ile de buluşabilir. Ayn-ı Ali’ye uğrar, Sultan Levent’in çayını içebilir. Manisa seni bekliyor Yavuz abi.

ERTUĞRUL AYTAÇ

24 Mart 2019 Pazar | 552 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA'DA KURBANLIK HAYVAN SIKINTISI YOK
SIYASET
Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Manisa'da Kurban Hizmetleri Komisyonu toplanarak, kurban satış ve kurban kesim yerlerini belirledi.
19.7.2019

90

ENDÜSTRİYEL ATIKLAR DA BERTARAF EDİLECEK
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin kırk yıllık çöp sorununu tarihe gömen Türkiye'nin en büyük kamu yatırımı Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi'nde kapasite arttırma çalışmaları, yerinde incelendi.
19.7.2019

68

AYVALIK'TA 4 HIRSIZLIK ZANLISINDAN BİRİ TUTUKLANDI
SIYASET
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde girdikleri evden hırsızlık yapan 4 zanlıdan biri tutuklanırken, diğerleri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
19.7.2019

66

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks