25 Nisan 2019 Perşembe - 23:03:42

SON DAKİKA

YAVUZ DONAT ANSIZIN GELEBİLİR

ERTUĞRUL AYTAÇ

24 Mart 2019 Pazar | 191 Okunma


Sabah Gazetesi’nin Evliye Çelebisi üstad Yavuz Donat’ın seçim sürecinin son dönemecinde ansızın Manisa’ya gelebilir. Bugün mü desem yarın mı desem kestiremiyorum. Yavuz Donat üstad son anda haber verir. Ansızın gelebilir diye düşünüyorum. En son Batman’daydı. Valimiz Ahmet Deniz’in görev yaptığı ilde. Baharı Ege’de karşılayabilir diyorum. Yavuz Donat üstadım bekliyorum. Yavuz Donat üstadımla Manisa’ya her gelişinde şehir turu yapmışızdır. Arşivimdeki fotoğraflar da bunu gösteriyor. Manisa’ya Mesir’i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık’a ziyarete gitmişiz. Necmi Temizel ve Ahmet Erken ile Ufuk başkan Manisa Kebabı ikram etmiş. Çok eskilere gidiyorum. Rahmetli Bülent Koşmaz ve Sümer Oral bakanımla birlikte Anemon Otel’de kahvaltı yapıyoruz. Şimdi Kahraman Maraş Milletvekili olan Celalettin Güvenç ile Manisa Valiliği sırasında birlikte Polis Lokali’ne giderken görünüyoruz. Anemon Otelleri zincirinin Onursal Başkanı İsmail Akçura ve Yönetim Kurulu Başkanı Salim Yavaş’la Anemon Otel’de memleket meselelerini konuşuyoruz. 31 Mart’taki yerel seçimlerde Manisa’nın durumu Yavuz Donat Büyükşehir için “Sonucu belli maç” diye yorumlamıştı. Donat üstadın değerlendirmelerinin büyük bölümü Manisa için tutmuştur. Gelirse olmazsa olmaz Hayrullah Solmaz ile de buluşabilir. Ayn-ı Ali’ye uğrar, Sultan Levent’in çayını içebilir. Manisa seni bekliyor Yavuz abi.

ERTUĞRUL AYTAÇ

24 Mart 2019 Pazar | 191 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

FESTİVAL SOKAK GÖSTERİLERİYLE RENKLENİYOR
SIYASET
Manisa'nın 5 asırlık geleneği 479'uncu Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivaliyle Manisa rengarenk oldu
25.4.2019

62

CEZAEVİNDE İSTİRİDYE MANTARI HASADI
GÜNDEM
MANİSA'nın Salihli ilçesinde bulunan cezaevinde 2 yıl önce hayata geçirilen istiridye mantarı atölyesinde hasat dönemi başladı.
25.4.2019

54

BORSADAN ÜRETİCİLERE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde üzüm üreticilerine verimi ve üzüm kalitesini arttırmaya yönelik Alaşehir Ticaret Borsası tarafından eğitim verildi.
25.4.2019

50

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks