26 Haziran 2019 Çarşamba - 13:56:02

SON DAKİKA

YALAN DÜNYANIN GERÇEKLERİ

ERTUĞRUL AYTAÇ

24 Şubat 2016 Çarşamba | 1480 Okunma
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı ve Başbakan Yardımcılığı görevlerinde de bulunan, Manisa'nın simge ismi, Türk siyasetinin duayenlerinden Bülent Arınç'ın ağabeyi Yıldıray Arınç'ı, dün Hatuniye Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurladık. Bülent Arınç, kardeşi Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç ve Kutlay Arınç ile taziyeleri kabul etti. Taziye sırasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Milletvekilleri Recai Berber, İsmail Bilen, Murat Baybatur, Uğur Aydemir, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç da Arınç ailesinin yanındaydı.
TEDAVİ GÖRÜYORDU
Bülent Arınç'ın abisi, iki çocuk babası Yıldıray Arınç 78 yaşındaydı. Ziraat Yüksek Mühendisi'ydi. Çevresinde çok sevilen, hürmet gören bir kişiydi. Kalp rahatsızlığı nedeniyle bir süredir İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Vefatı büyük üzüntü yarattı. Cenaze törenine de çok sayıda seveni katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da çelenk göndererek Arınç ailesinin üzüntüsünü paylaştı.
KATILIM GENİŞ OLDU
Yıldıray Arınç'ın cenaze törenine Başbakan Yardımcılığı da yapan Beşir Atalay, Milli Eğitim Bakanlığı yapan Hüseyin Çelik, Adalet Bakanlığı yapan Sadullah Ergin, Bayındırlık Bakanlığı yapan Zeki Ergezen, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, AK Parti İl Başkanı Zülfikar Gürcan, Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir ve Ahmet Songüler, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Semih Balaban, Milletvekilliği yapan Faruk Saydam, Belediye Başkanlığı yapan Bülent Kar, Zafer Ünal, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Arif Koşar, İl Genel Meclisi Başkanlığı yapan Hayrullah Solmaz, Haşim Ağar, Ahmet Erken, Hasan Çoksöyler, Arınç ailesinin yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
GERÇEK DOSTLAR YETER
Yalan bir dünyada yaşıyoruz. Siyasetin gerçek yüzünü de cenaze töreninde gördüm. Bülent Arınç taziyeleri cenaze töreninden sonra Polis Evi'nde kabul etti. Bu cenaze töreni siyasetin vefasızlık örneğini gösterdi bana. Arınç'a gerçek dostları yeter.


ERTUĞRUL AYTAÇ

24 Şubat 2016 Çarşamba | 1480 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MABEM'İN BAŞARI GELENEĞİ BOZULMADI
GÜNDEM
(MABEM), LGS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte yine gurur tablosu ortaya çıkardı. Açıklanan sonuçlara göre MABEM'de eğitim gören 4 öğrenci 500 tam puan aldı.
25.6.2019

150

CEMİL ÇÖLLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI
SIYASET
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı olarak görev yaparken, kendisine ait eczanede şehit edilen eczacı Cemil Çöllü, ölümünün 40'ıncı yılında unutulmadı
25.6.2019

173

İŞYURTLARI FUARI'NA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
GÜNDEM
Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz Öner'in katılımıyla Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen, İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı açıldı
25.6.2019

164

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks