20 Haziran 2019 Perşembe - 10:22:43

SON DAKİKA

VERDİĞİ SÖZLERİ TUTAN ERGÜN BAŞKAN

ERTUĞRUL AYTAÇ

25 Ekim 2016 Salı | 1061 Okunma
Her zaman söylüyorum büyük başkan Cengiz Ergün Manisa için çok büyük bir şans diye..bunu sadece ben söylemiyorum taraflı tarafsız bütün vatandaşlar aynı düşüncede ..Neden diyecek olursanız büyük başkan bugüne kadar vatandaşa ne söz verdiyse yerine getirdi.
Büyük başkanın söz verip yaptığı belli başlı projelerden ilk aklıma gelenler şunlar neredeyse yarım asırdır yapılamayan Selendi Çampınar Köprüsü, Manisa'nın 40 yıllık çöp sorununa çözüm olacak Katı Atık Bertaraf Tesisi yapımı hızla ilerliyor. Güzelyurt'ta yapılan Tarık Almış Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu , yapımı devam eden ve bitme noktasına gelen Salihli Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu, Manisa Oto Terminal Binası, Soma Oto Terminal Binası, Selendi Oto Terminal Binası, Demirci Oto Terminal binası tadilatı , il genelinde yapılan ulaşımda dönüşüm, 17 İlçede MABEM ve Gıda Bankaları, düğün salonları, İtfaiye müfrezeleri, Çocuk Kültür Sanat Merkezleri, Gençlik Merkezleri , 560 Araçlık Türkiye'nin en büyük otomasyonlu otoparkı olmak üzere yaptığı kapalı ve açık otoparklar ve ilçelere yapılan meydanlar. 2016 yılında yapılması planlanan 2.500 kilometre asfaltın 2.400 kilometresi bitmiş durumda
Büyük başkanın söz verdiği MASKİ Genel Müdürlüğü'nün yeni hizmet binası ile Oda ve Dernekler İş Kulesi de tamamlandı ve Oda Dernekler yeni binalarına yerleşti. Büyük başkan bunun da sözünü vermişti ve o sözünü de her zaman olduğu gibi tuttu. İşte bugün saat 17:30'da İkiz Kuleler olarak bilinen MASKİ Hizmet Binası, Oda ve Dernekler Hizmet Binası açılıyor. Alışveriş merkezi, mağazalar, restoranlar ve otoparkın olduğu binaları bende merak ediyorum. Ayrıca bu prestij binalar bulunduğu bölgeye de de çok büyük değer katacağına inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

ERTUĞRUL AYTAÇ

25 Ekim 2016 Salı | 1061 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BAŞKAN DUTLULU, İSTANBUL'DAKİ AKHİSARLILAR İLE BULUŞTU
SIYASET
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, İstanbul'da yaşayan Akhisarlılar ile bir araya geldi.
17.6.2019

475

ALAŞEHİR'DE DERE TAŞTI SEL SULARI 2 TRAKTÖRÜ SÜRÜKLEDİ
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde aniden bastıran şiddetli yağmur sonrası taşan derenin suları derede kum yükleyen iki traktörü metrelerce sürükledi.
17.6.2019

446

ANA BORU PATLADI MAHALLE SU ALTINDA KALDI
SIYASET
Manisa'da şehre su veren ana borulardan birinin patlaması sonucu yollar çöktü, evleri su bastı
16.6.2019

549

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks