23 Mart 2019 Cumartesi - 15:41:28

SON DAKİKA

ÜLKENİN NABZINI YOKLAYAN YAVUZ DONAT MANİSADAYDI

ERTUĞRUL AYTAÇ

3 Mart 2017 Cuma | 863 Okunma
Çarşamba günü telaş içindeydim. Sabah'ın duayen köşe yazarı Yavuz Donat Manisa'ya gelecekti. Sabah kendisini karşılamaya hava alanına gitmeye karar verdim. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün basın danışmanı Cihad gerekli hazırlığı yaptı. İzmir'e gitmek için hareket ederken, uçağın kalkıp kalkmadığını kontrol etmek için dostum Yavuz Donat'ı aradım. Telefonum çaldı. Yavuz Bey "Ben de seni arıyordum, İzmir'de sis varmış. Benden haber almadan yola çıkma" dedi. İyi ki aramışım. Gazeteme gelerek beklemeye başladım. Yaptığım programlar altüst olmuştu.Haber geldi. Uzak kalkmış, öğleye doğru yola koyuldum. Sabuncubeli'nde 3 kilometreye varan araç kuyruğu ile karşılaştım. Aksilik üst üste. Uçak zamanında kalkmamıştı. Sabuncubeli'nde kablo döşeniyor olması nedeni ile trafik durmuştu. Sonunda Adnan Menderes Hava Alanı'ndan Yavuz Donat'la buluştuk. Manisa'ya geldik. Doğruca Beyaz Fil'in önüne gittik. İki dönem belediye başkanlığı yapan Ertuğrul Dayıoğlu'nun anma gününe katıldık. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Yavuz Donat, Ufuk Tanık ile Dayıoğlu'nun eşi Hesna hanımlara Ertuğrul Dayıoğlu'nu konuştuk. Sonra Yavuz Donat, Başkan Ergün'le görüştü ve doğruca ticaret ve sanayi odasının yolunu tuttuk. İstihdam seferberliği toplantısı vardı. Başkan Adnan Erbil, Başkan Yardımcısı Ali Bankoğlu ve Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire, Yavuz Ronat'ı karşıladılar. Ufuk Tanık ve Ahmet Erken de vardı. Yavuz Donat Manisa'nın durumunu sordu. Başkanlar da cevapladı. Başkan Erbil, Yavuz Donat'a bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır diyerek fincan takımı hediye etti. Sonra bildiğiniz gibi Olay'da buluştuk. Cengiz Başkan, Ömer Başkan ve Yavuz Donat Manisa'yı konuştular. Yurdu karış karış gezen Yavuz Donat izlenimlerini önümüzdeki günlerde gazetesi Sabah'ta yazacak. Ben de merakla bekliyorum.

ERTUĞRUL AYTAÇ

3 Mart 2017 Cuma | 863 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

KESKİN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Fatih Keskin'in vefat eden babaannesi Ayşe Keskin'in cenaze törenine katıldı. Başkan Ergün, Keskin ailesine başsağlığı diledi.
22.3.2019

206

CHP'Lİ İNCE SARUHANLI'DA MİTİNG YAPTI
GÜNDEM
CUMHURİYET Halk Partisi'nin (CHP) geçen 24 Haziran'daki seçimde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde yaptığı konuşmada, "Belediye başkanlığı seçimleri bir beka problemi olamaz" dedi.
22.3.2019

193

ÇİFTÇİYE 1 MİLYAR 432 MİLYON LİRA DESTEK ÖDEMESİ
GÜNDEM
Manisa'nın Akhisar ilçesinde basın toplantısı düzenleyen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, müjdeli haberi verdi
22.3.2019

194

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks