26 Haziran 2019 Çarşamba - 13:30:51

SON DAKİKA

SON YILLARIN EN GÖRKEMLİ NİKAHIYDI

ERTUĞRUL AYTAÇ

3 Mayıs 2016 Salı | 1674 Okunma
Hasan Geriter, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı. Yıllardır kendisini tanırım, dostluğu dostça olanlardandır. Manisa'da ve Başkent'te esnafın sesi kulağıdır. Cumartesi günü Manisa Anemon Otel'de oğlu Ömer'i evlendirdi. Ahmet Erken ile birlikte gittik. Fikret Taşçı ile buluştuk. Otelin önü çiçek bahçesi gibiydi. Başbakan Yardımcılığı da yapan Bülent Arınç, Geriter ailesinin bu mutlu gününe katılacağı için Anemon'a erken gittim. Gökgürler ve Geriter aileleri konuklarını karşılıyordu. Otelin önündeki çiçeklerin çokluğunu gördüğüm için Hasan Geriter'e, "Çiçekler benim olsun" dedim. Geriter lafın altında kalır mı? "Çoktan sattım" dedi.
SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI
Anemon Otelleri Zinciri'nin Onursal Başkanı İsmail Akçura da oradaydı, sohbet ettik Ahmet Erken ve Fikret Taşçı ile birlikte. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de nikahı kendi kıydı. Protokol, iş dünyası, siyasiler ve esnaf temsilcileri de salonu doldurmuştu. Nikah töreninde Bülent Arınç ve eşi Münevver hanımla birlikte yürüyerek salona girdim. Hasan Geriter'i, Genel Başkanı Bendevi Palandöken de mutlu gününde yalnız bırakmayanlardandı.
PROTOKOL
BİR ARADAYDI
Valimiz Erdoğan Bektaş, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Recai Berber, Özgür Özel, Tur Yıldız Biçer, Erkan Akçay, Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Kemal Çelebi, Belediye Başkanlığı yapan Zafer Ünal, Bülent Kar ve Manisa eski Emniyet Müdürü Adem Aydemir gözüme nikah töreninde takılanlardı. Nezih Varol ve Evren Kasırga da bol bol fotoğraf çekiyordu.
"İTAAT ET, RAHAT ET"
Anemon Otel'de son zamanlarda yapılan nikah törenlerinin en kalabalık olanıydı. Salon doldu taştı. Her zaman olduğu gibi Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün kıydığı nikahın şahitleri çoktu. Bülent Arınç konuşmasında damat Ömer'e, "İtaat et, rahat et" dedi. Başkan Cengiz Ergün de gençlere mutluluklar diledi.
Hasan Geriter'in üzerinden böylece büyük bir yük kalktı. Güzel bir nikah töreni oldu. Ben de Ece ve Ömer'e ömür boyu mutluluklar dilerim.

ERTUĞRUL AYTAÇ

3 Mayıs 2016 Salı | 1674 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MABEM'İN BAŞARI GELENEĞİ BOZULMADI
GÜNDEM
(MABEM), LGS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte yine gurur tablosu ortaya çıkardı. Açıklanan sonuçlara göre MABEM'de eğitim gören 4 öğrenci 500 tam puan aldı.
25.6.2019

147

CEMİL ÇÖLLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI
SIYASET
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı olarak görev yaparken, kendisine ait eczanede şehit edilen eczacı Cemil Çöllü, ölümünün 40'ıncı yılında unutulmadı
25.6.2019

169

İŞYURTLARI FUARI'NA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
GÜNDEM
Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz Öner'in katılımıyla Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen, İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı açıldı
25.6.2019

160

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks