21 Ocak 2019 Pazartesi - 06:55:35

SON DAKİKA

SON YILLARIN EN GÖRKEMLİ NİKAHIYDI

ERTUĞRUL AYTAÇ

3 Mayıs 2016 Salı | 1244 Okunma
Hasan Geriter, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı. Yıllardır kendisini tanırım, dostluğu dostça olanlardandır. Manisa'da ve Başkent'te esnafın sesi kulağıdır. Cumartesi günü Manisa Anemon Otel'de oğlu Ömer'i evlendirdi. Ahmet Erken ile birlikte gittik. Fikret Taşçı ile buluştuk. Otelin önü çiçek bahçesi gibiydi. Başbakan Yardımcılığı da yapan Bülent Arınç, Geriter ailesinin bu mutlu gününe katılacağı için Anemon'a erken gittim. Gökgürler ve Geriter aileleri konuklarını karşılıyordu. Otelin önündeki çiçeklerin çokluğunu gördüğüm için Hasan Geriter'e, "Çiçekler benim olsun" dedim. Geriter lafın altında kalır mı? "Çoktan sattım" dedi.
SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI
Anemon Otelleri Zinciri'nin Onursal Başkanı İsmail Akçura da oradaydı, sohbet ettik Ahmet Erken ve Fikret Taşçı ile birlikte. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de nikahı kendi kıydı. Protokol, iş dünyası, siyasiler ve esnaf temsilcileri de salonu doldurmuştu. Nikah töreninde Bülent Arınç ve eşi Münevver hanımla birlikte yürüyerek salona girdim. Hasan Geriter'i, Genel Başkanı Bendevi Palandöken de mutlu gününde yalnız bırakmayanlardandı.
PROTOKOL
BİR ARADAYDI
Valimiz Erdoğan Bektaş, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Recai Berber, Özgür Özel, Tur Yıldız Biçer, Erkan Akçay, Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Kemal Çelebi, Belediye Başkanlığı yapan Zafer Ünal, Bülent Kar ve Manisa eski Emniyet Müdürü Adem Aydemir gözüme nikah töreninde takılanlardı. Nezih Varol ve Evren Kasırga da bol bol fotoğraf çekiyordu.
"İTAAT ET, RAHAT ET"
Anemon Otel'de son zamanlarda yapılan nikah törenlerinin en kalabalık olanıydı. Salon doldu taştı. Her zaman olduğu gibi Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün kıydığı nikahın şahitleri çoktu. Bülent Arınç konuşmasında damat Ömer'e, "İtaat et, rahat et" dedi. Başkan Cengiz Ergün de gençlere mutluluklar diledi.
Hasan Geriter'in üzerinden böylece büyük bir yük kalktı. Güzel bir nikah töreni oldu. Ben de Ece ve Ömer'e ömür boyu mutluluklar dilerim.

ERTUĞRUL AYTAÇ

3 Mayıs 2016 Salı | 1244 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

AMBALAJLARDA DEPOZİTO DÖNEMİ
GÜNDEM
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Antalya'da düzenlenen '2023e Doğru Türkiye'de Çevre ve Şehirciliğin Geleceği İstişare Toplantısı'nın sonuç bildirgesini açıkladı
20.1.2019

62

CUMHUR İTTİFAKI'NIN ADAYI CENGİZ ERGÜN
GÜNDEM
AK Parti, Manisa'nın ilçelerinde adaylarını açıkladı. Cumhur İttifakı görüşmelerinden bu yana konuşulan ancak resmiyete dökülmeyen Cengiz Ergün açıklaması da kamuoyuna duyuruldu
20.1.2019

50

AK PARTİ MANİSA ADAYLARINI AÇIKLADI
GÜNDEM
AK Parti merakla beklenen Manisa kararını açıkladı. Cumhur ittifakı kapsamında, 2014 belediyeleri aynı şekliyle korunacak. Buna göre Büyükşehir ile birlikte 6 ilçe MHP'ye bırakıldı
20.1.2019

117

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks