18 Haziran 2019 Salı - 19:53:42

SON DAKİKA

ŞİFALI MACUNUN DUASI DA YAPILDI

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Nisan 2017 Cuma | 1110 Okunma
Şifalı Mesir macununun halka saçılmasına 24 saat kaldı. Mesir Festivali görkemli bir şekilde devam ediyor. Dün Sultan Camii'nde Mesir'de emeği geçenlere mevlid okundu. Hayırlarına Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, tavuklu pilav ve ayrın dağıttı. Ben de Sultan Camii'ndeydim. Allah Kabul etsin, hayırdan ben de nasibimi aldım. MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, yardımcısı Mahmut Bilgen, Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu da Sultan Camii'ndeydi. Sonra Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile halka saçılacak Mesir macununun dua törenine katıldım. Valimiz Mustafa Hakan Güvençer, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Kemal Çelebi, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, MESOB Başkanı Hasan Geriter'i Manisa'yı Mesir'i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık karşıladı. İl Müftümüz Sinan Cihan duayı yaptı. Emniyet Müdürümüz Fevzi Bilgiç, Kızılay Başkanı Kemal Kahraman ve Güngör Çalışır da oradaydı. Yarın Sultan Camii'nin minaret ve kubbelerinden halka saçılacak Mesir macunu şifalı hale getirildi.
BALKAN GECESİ MUHTEŞEMDİ
Önceki gün Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler'le görüştüm. Bana "Balkan gecesini kaçırma" dedi. Ben de Cumhuriyet Alanı'na Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve eşi Şeyda hanımla gittim. Ahmet Songüler ile birlikte oturduk. Cumhuriyet Alanı doluydu. Geceye Valimiz Mustafa Hakan Güvençer, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Vali Yardımcısı Ünal Çakıcı, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, ilçe kaymakamları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, şube müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Manisalıların yoğun ilgi gösterdiği geceye Suzan Kardeş şarkılarıyla damga vurdu. Renkli geceyi düzenleyen protokole teşekkür eden sanatçı Suzan Kardeş Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e "Umarım buraya elimde bastonla geldiğimde de siz görevde olursunuz" diyerek geceye damgasını vurdu.
Manisa'ya dolu dolu bir gece yaşatan Suzan Kardeş konserin ardından sahnede protokolle buluştu. Vali Hakan Güvençer, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'in çiçek ve hediyeler sunduğu Suzan Kardeş yetkililere teşekkür etti.
Bu gece yine Cumhuriyet Meydanı'nda mahteşem bir konser var. Manisalılar kaçırmayın, mutlu bir gece geçireceksiniz.

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Nisan 2017 Cuma | 1110 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BAŞKAN DUTLULU, İSTANBUL'DAKİ AKHİSARLILAR İLE BULUŞTU
SIYASET
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, İstanbul'da yaşayan Akhisarlılar ile bir araya geldi.
17.6.2019

184

ALAŞEHİR'DE DERE TAŞTI SEL SULARI 2 TRAKTÖRÜ SÜRÜKLEDİ
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde aniden bastıran şiddetli yağmur sonrası taşan derenin suları derede kum yükleyen iki traktörü metrelerce sürükledi.
17.6.2019

177

ANA BORU PATLADI MAHALLE SU ALTINDA KALDI
SIYASET
Manisa'da şehre su veren ana borulardan birinin patlaması sonucu yollar çöktü, evleri su bastı
16.6.2019

274

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks