26 Mart 2019 Salı - 09:20:08

SON DAKİKA

SEZAİ GÜRCAN"IN ARAMIZDAN AYRILMASININ ACISINI YAŞIYORUM

ERTUĞRUL AYTAÇ

16 Şubat 2017 Perşembe | 2642 Okunma
Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün yakın arkadaşı sevgili dostum işadamı Sezai Gürcan'ı dün son yolculuğuna uğurladık. Acımız büyük. Beraber olduğumuzda şakalaştığım, yaşamımın büyük bölümünde yeri olan Sezai kardeşimi kaybetmenin sarsıntısını yaşıyorum. İyi bir dosttu. Acı tatlı anılarımız vardı. Büyükşehir Belediyespor'un Bolu kampına giderken otoyol gişelerinde beni unuttukları son hatıralarımızdan biriydi. Bereket arkadan Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün geldi de kampa birlikte gitmiştik. O gece bu konu gündemdeydi. Anlatılacak, yazılacak o kadar anılarımız var ki hangi birini yazayım.Beyaz Rusya'da aynı odayı paylaşmıştık. Çin'de birlikteydik. Hatuniye Camii dün sevgili dostum Sezai Gürcan'ın sevenleri ile doluydu. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ailesi taziyeleri kabul ediyordu. Son yolculuğuna uğurlanırken kimler yoktu ki. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve eşi Şeyda Ergün, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Genel sekreter yardımcıları Yılmaz Gençoğlu ve Mustafa Genç, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Mahmut Bilgen, Burak Aslay ve Şehnaz Başaran, işadamı Mevlüt Aktan, Rıza Akçalı, Zafer Ünal, Ümit Canuyar, Hasan Geriter, Hasan Eryılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Turan Budak, Erdinç Yumrukaya, Mümin Özkasap, Tamer Balatlı, Tanju Balatlı, Ömer Mertcan, Ali Ergün, Cenk Ergün, Emre Hasgör, Levent Devrim, Bülent Ataman, Barbaros Barut, Alparslan Ustamehmetoğlu, Ali Filizkan, Aydın Besen, Ahmet Ünsal, Murat Gümüştekin, kuyumcu Muharrem, Tolga Tuna Çalışkan, Sofra Levent, Arif Koşar, Cengiz İbret, Doğan Göde, Nihat Gül, Alp Gül, Erdal Türek, Çapala Mehmet, İsmail Özkan, Tamer Akkal, Erkan Öztürk, Rüştü Bozkaya görebildiklerimdi.
Sevenlerini öksüz bıraktın Sezai Gürcan. Nur içinde yat…

ERTUĞRUL AYTAÇ

16 Şubat 2017 Perşembe | 2642 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA SAVUNMA SANAYİNİN MERKEZİ OLACAK
GÜNDEM
Manisa'yı savunma sanayinin merkezi yapacak adımlardan biri olan 'Savunma Sanayine Yön Verecek İşletmelerin Nitelikleri Geliştirilmesi' projesi başladı
25.3.2019

132

KULA HAYVAN PAZARINA KAVUŞTU
GÜNDEM
Kula Belediyesi tarafından, 16 bin 140 metrekarelik alan üzerine inşa edilen ve 2 bin 370 küçükbaş ve 140 büyükbaş hayvan kapasiteli modern canlı hayvan pazarı tören ile hizmete açıldı.
25.3.2019

130

BARAJLAR DOLDU
GÜNDEM
2018'in son aylarında, su seviyesi bir hayli düşen barajlar, son yağışlarla birlikte doldu
25.3.2019

124

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks