26 Mart 2019 Salı - 09:38:12

SON DAKİKA

ŞENOL"UN YENİ YAŞAMINDA BULUŞTUK

ERTUĞRUL AYTAÇ

14 Temmuz 2016 Perşembe | 1141 Okunma
Bayramın birinci günü Foça'da deniz kazası geçiren Haber Gazetesi'nin Spor Sorumlusu Şenol Özşeker, Menemen Devlet Hastanesi'ndeki yoğun bakımda kendine geldi ve ailesine kavuştu. Ramazan Bayramı'nda Manisa basınını ve beni büyük üzüntüye sevk eden, başına gelen kazadan güçlü iradesi ile kurtularak sağ salim tekrar hayata dönen Şenol'u, Olay Gazetesi olarak önceki gün Akmescit'teki evinde Ertan Korkmaz, Esra Kale, Banu Ünavcı ve oğlum Gökhan ile ziyarete gittik.
DURUMUNU MERAK EDİYORDUM
Şenol Özşeker'in durumunu merak ediyordum. Oğlum Gökhan ve Gökmen kaza sonrası devamlı görüşmeler yaparak sağlığı ile ilgili bilgiler veriyordu. Evinin önüne geldiğimizde Şenol'u bizi beklerken görünce, "Şok oldum" desem yalan olmaz. Şenol, hiçbir şey olmamış gibi karşımda duruyordu. Elimi öptü, birbirimize sarıldık. Benim için bundan büyük mutluluk olamazdı. Allah'ın takdiri, verilmiş sadakası varmış.
İÇİ İÇİNE SIĞMIYOR
Abisi Nurol İran'dan bayram tatili için geldiğinde elim kaza Şenol'un başına gelmişti. Bugüne gelene kadar Menemen Devlet Hastanesi yoğun bakımda başucundan ayrılmayan Gökhan ve Gökmen'den öğrendim, böyle olaylarda aile bağlarının önemi büyük… Akmescit'teki evinin bahçesinde şırıl şırıl akan havuzun kenarında Olay ekibi olarak Şenol'la oturduk. Ailesini de tanımış oldum. Şenol 15 gün raporlu. Yuntdağ'daki evinde bir süre dinlenecek. İçi içine sığmıyor. Şenol'a kalsa hemen gazetesindeki görevinin başına dönecek.
YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ…
Sevgili Şenol yeniden doğmuş gibi aramızda, buna da şükür. Bundan sonraki yaşamında tatsız değil, mutlu anlarını görmek temennisi ile tekrar "Geçmiş olsun" diyorum…

ERTUĞRUL AYTAÇ

14 Temmuz 2016 Perşembe | 1141 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA SAVUNMA SANAYİNİN MERKEZİ OLACAK
GÜNDEM
Manisa'yı savunma sanayinin merkezi yapacak adımlardan biri olan 'Savunma Sanayine Yön Verecek İşletmelerin Nitelikleri Geliştirilmesi' projesi başladı
25.3.2019

134

KULA HAYVAN PAZARINA KAVUŞTU
GÜNDEM
Kula Belediyesi tarafından, 16 bin 140 metrekarelik alan üzerine inşa edilen ve 2 bin 370 küçükbaş ve 140 büyükbaş hayvan kapasiteli modern canlı hayvan pazarı tören ile hizmete açıldı.
25.3.2019

131

BARAJLAR DOLDU
GÜNDEM
2018'in son aylarında, su seviyesi bir hayli düşen barajlar, son yağışlarla birlikte doldu
25.3.2019

125

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks