18 Haziran 2019 Salı - 19:57:47

SON DAKİKA

SEMİH BALABAN, DOĞRU YOLDASIN

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Ocak 2016 Perşembe | 1269 Okunma
Dün gazetem Olay'ın manşetine baktım, "Vay bu CHP'nin haline" dedim. Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk'ün kurduğu CHP'nin tartıştığı konuya bakın! Şehzadeler İlçe Başkanı Semih Balaban parti binasının bir köşesine mescit yaptırmış, partili olduğunu iddia eden bazıları da sosyal medya üzerinden Semih Balaban'ı topa tutmuş. İşi, istifa etmesine kadar götürenler de var.
KAFAYI MESCİDE TAKMIŞLAR
1 Kasım seçimlerinde, "İktidara yürüyoruz" iddiası ile yola çıkan, ama başarısız sonuçla karşılaşan CHP'de, "Neden iktidar olamıyoruz?" sorusunun masaya yatırılarak tartışılması gerekirken, Atatürkçülüğü ve Sosyal Demokratlığı tartışılmaz Şehzadeler İlçe Başkanı Semih Balaban'ın ‘Ziyarete gelenler içinde namaz kılanlar olabilir' düşüncesiyle yaptırdığı mescide kafayı takmışlar. Anlaşılır gibi değil!
HERKESTEN DAHA SOSYAL DEMOKRAT
CHP din düşmanı bir parti mi? Hayır. Aldığı yüzde 25 oranındaki oyun içinde beş vakit namaz kılan seçmenlerinin de çoğunlukta olduğu inancındayım. Daha iki-üç ay önce seçimle göreve gelen CHP İlçe Başkanı Semih Balaban'ı iyi tanırım. Düşüncesiyle sosyal demokratlığı herkesten fazla bir kimliğe sahip. Manisa içinde herkes tarafından sevilen sayılan eğitimci kimliği ile takdir toplayan Balaban, eğitime yaptığı yatırımları bir kenara bırakıp CHP'ye faydalı olmak için İlçe Başkanlığı görevini üstlenmiş ve partisini bir adım ileri taşıyabilmek için çalışırken mescit nedeniyle tu kaka yapılmak isteniyor. Semih Balaban'ı bırakın tenkit etmeyi, takdir edilmesi gerekiyor. Ne yapsaydı? CHP binasının köşesine mescit yerine tek tekçi dükkanı mı açsaydı?
GERÇEK CHP'LİLER ÜZÜLÜYOR
Önceki gün hayata gözlerini yuman gerçek CHP'lilerden Fehmi Ağar'ın Hatuniye Camii'ndeki cenaze namazında bir araya geldik Semih Balaban'la. Ankara'dan koşup gelen, Milletvekilliği yapan Avukat Erdoğan Yetenç, Hasan Ören, Ufuk Özkan ve CHP İl Başkanı Halil Tokul'la Ağar'ın son yolculuğunda cenaze namazında cemaatin safları arasındaydık. CHP binasında namaz kılmak bu partiye çok mu ağır geliyor? Ana muhalefet partisindeki bu tartışmalar inanıyorum ki gerçek CHP'lileri üzüyordur.
Semih Balaban, bildiğin yolda devam et. Her partide böyle ipe sapa gelmeyen konularda maydanoz olanlar çıkar.

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Ocak 2016 Perşembe | 1269 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BAŞKAN DUTLULU, İSTANBUL'DAKİ AKHİSARLILAR İLE BULUŞTU
SIYASET
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, İstanbul'da yaşayan Akhisarlılar ile bir araya geldi.
17.6.2019

184

ALAŞEHİR'DE DERE TAŞTI SEL SULARI 2 TRAKTÖRÜ SÜRÜKLEDİ
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde aniden bastıran şiddetli yağmur sonrası taşan derenin suları derede kum yükleyen iki traktörü metrelerce sürükledi.
17.6.2019

177

ANA BORU PATLADI MAHALLE SU ALTINDA KALDI
SIYASET
Manisa'da şehre su veren ana borulardan birinin patlaması sonucu yollar çöktü, evleri su bastı
16.6.2019

274

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks