23 Ocak 2019 Çarşamba - 01:59:12

SON DAKİKA

SELÇUK ÖZDAĞ ZİYARETİ

ERTUĞRUL AYTAÇ

31 Mart 2017 Cuma | 692 Okunma
Darbe teşebbüsünü Başbakan'a ilk ileten, darbe girişimi komisyonunda görev alan AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ çarşamba günü gazetemizi ziyarette bulundu. Milletvekili Özdağ, gazetemizin kuruluş yıldönümünde bizleri arayarak başarılarımızın devamını dilemişti. Selçuk Özdağ'la tanışıklığımız 1975 yılına kadar uzanır. Gençliğinde bu ülkeyi parçalamak isteyenlere karşı milliyetçi muhafazakar yapısı ile çok mücadele etti. Hapislerde yattı, idamla yargılandı. Ülkesi için hiç düşünmeden canını ortaya koyan yapısı vardı. Çileli ve sıkıntılı dönemler yaşadı. Bugün 3 dönem Manisa Milletvekili.
Selçuk Özdağ'la birlikte pastamızı kestik. AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Bankolu ile uzun sure sohbet ettik. Milletvekilim Özdağ bana güzel bir çiçek ile "Terör ve Bölücülük" üzerine yazdığı kitabını hediye etti. Kendisi şimdi 15 Temmuz darbe teşebbüsü ile ilgili 300 sayfalık yeni kitabını hazırlıyor. Kendisine "Spor müdürü ne zaman atanacak?" diye sordum. 10 gün içinde Gençlik Spor Bakanı tarafından atanacağını ifade etti. Konu ülkenin gündemine geldi. Referandumda ülke geneli ve Manisa'daki durumu sordum. Milletvekili Özdağ ülke genelinde son yapılan anket çalışmalarının yüzde 54'ünü gösterdiğini, Manisa'da evet oylarının önde olduğunu söyledi. Selçuk Özdağ hergün Manisa ve ilçelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bakalım sonuç ne çıkacak?

ERTUĞRUL AYTAÇ

31 Mart 2017 Cuma | 692 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

90 MİLYONLUK YATIRIM GÜN SAYIYOR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüsler hakkında açıklama yaptı
22.1.2019

71

"İTTİFAKIN ADAYI OLMAK GURUR VERİCİ"
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında konuk etti. Başkan Ergün, yerel seçimlerle ilgili konuştu
22.1.2019

45

MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİ KALİTESİNİ BELGELEDİ
SIYASET
MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi, bu süreç kapsamında "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.
22.1.2019

38

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks