22 Ağustos 2019 Perşembe - 21:54:19

SON DAKİKA

SELÇUK ÖZDAĞ"IN HIZINA YETİŞMEK ZOR

ERTUĞRUL AYTAÇ

7 Ocak 2016 Perşembe | 1582 Okunma
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ'ın enerjisine hayranım. Hem Genel Merkezi hem de Manisa'yı boş bırakmıyor. Ulusal TV programlarına katılıyor. Kendisini, 1975 yılında, gençliğinden tanırım. Davası uğruna büyük mücadeleler verdi. Bu uğurda yıllarca cezaevinde yattı. İdamla yargılandı. Hitap etme gücü de yüksek, dinleyenleri sıkmıyor.
Selçuk Özdağ dün Manisa'daydı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'le çeşitli programlara katıldı. Şehzadeler Belediyesi'nin katkıları ile Altınokta Dr. İbrahim Türek Eğitim ve Kültür Merkezi'nde 250 görme engelliye beyaz baston dağıttı Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ. Konuşmasında, "Bundan böyle görme engelli bir şahıs doktora gittiğinde reçete yazdırarak bu beyaz bastonları alabilecek" müjdesini verdi. Bu iktidar sosyal politikalarda verdiği sözleri teker teker yerine getirmeye başladı. Asgari ücretle çalışanlara, emeklilere verdiği sözleri hayata geçirdi.
TEŞKİLATA MESAJ VERDİ
Selçuk Özdağ, Manisa teşkilatlarına da önemli mesajlar verdi. Her partide eleştirilerin olabileceğini, bu eleştirilerin hakaret, dedikodu ve belden aşağı vurmak şeklinde olmaması gerektiğini üzerine basa basa belirtti. Selçuk Özdağ bu konuda haklı. Partilerde disiplin her zaman ön plandadır. ‘Ağzı olan konuşur' şeklinde hareket edemezler.
ÇELİK DE BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPIYOR
Şehzadeler Belediyesi toplumu ilgilendiren sosyal sorunları çözmede büyük çaba sarf ediyor. Başkan Ömer Faruk Çelik sessiz sedasız güzel işler yapıyor. Kavgacı bir yapısı yok. En son Mimarlar Odası eski Başkanı Atilla Efendioğlu'nu danışman kadrosuna dahil etmesi tam bir nokta atışı, Efendioğlu'nu yakından tanıyorum. Mesleğinde başarılı, saygılı ve soyadı gibi efendi bir yapısı var. Görevinde başarılar dilerim.
2019 HEDEFLERİNE ERKENDEN ULAŞIYOR
Selçuk Özdağ dur durak bilmiyor. O programdan diğerine yetişmek için büyük enerji harcıyor. Dün Şehzadeler Belediyesi'nin Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi açılışına katıldı. Başkan Çelik'e de yaptığı hizmetler için teşekkür etti. Yalnız, Özdağ'ın 2019 hedeflerine erkenden ulaşmaya başladığını da belirtmem gerekiyor. Özdağ, siyaseti iyi biliyor, ama rahmetli Süleyman Demirel'in sık sık sağlığında kullandığı bir sözü hatırlatırım, "Doğmamış çocuğa don biçilmez".

ERTUĞRUL AYTAÇ

7 Ocak 2016 Perşembe | 1582 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks