20 Mart 2019 Çarşamba - 00:45:40

SON DAKİKA

ŞEHZADELERDE BAŞKAN ÇELİKLE HİZMET TURU

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Mart 2017 Salı | 922 Okunma
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik baharla birlikte hazırladığı hizmet projelerini hayata geçirmek için düğmeye bastı. Cuma günü Veziroğlu Mahallesi'ndeydim. Şehzadeler Belediyesi Manisa'da bir ilki gerçekleştirmenin temelini atıyordu. Hobi bahçeleri için stand veriyordu. Kentte oturmaktan sıkılan doğa ile başbaşa yaşamı ilke haline getiren aileler için mükemmel proje. Kurulacak olan hobi bahçelerinde 11 metrekarelik ahşap ev bulunacak. 90 metrekare de bahçesi olacak. Çocuklar için oyun bahçeleri de projenin içinde. 318 adet ahşap ev yapılacak. 50 bin metrekare alanda. Projenin yer tespiti de isabetli. Manisa-Saruhanlı yolundan Üçel ayakkabı firmasının yanından Veziroğlu Mahallesi'ne girdiğinizde bu proje ile karşılaşıyorsunuz. Hava da güzeldi. Tören alanı kalabalıktı. Başkan Ömer Faruk Çelik'le yardımcıları Ahmet Songüler ve Bilal Demir'le beraber olduk. Temel atma törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Recai Berber, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, Yunus Emre Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur ve çok sayıda projeye ilgi gösteren vatandaşlar katıldı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik konuşmasında hobi bahçeleri projesinin detaylarını anlattı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya'da projenin Manisa'ya yeni bir çehre kazandıracağını söyleyerek, Başkan Ömer Faruk Çelik için "Bir belediye başkanı göreve geldiğinde ilk hedefi makam odası yapmaktır. Eğer Ömer Faruk Çelik başkan onu yapsaydı bugün bu hizmetleri yapamayabilirdi. Kendisini çok doğru yolda olduğunu görüyorum" dedi. Gerçekten Ömer Faruk Çelik seçildiği günden beri mütevazı görüntüsü ile halkla bütünleşen, Büyükşehir'le uyumlu çalışması ile Manisa'ya hizmet etmek için uğraşıyor. Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan hizmet. Ömer Faruk Çelik de bunu yapıyor.

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Mart 2017 Salı | 922 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

63

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

64

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

63

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks