21 Mart 2019 Perşembe - 23:35:16

SON DAKİKA

ŞEHİR HASTANESİ ŞİFA MERKEZİ

ERTUĞRUL AYTAÇ

31 Ekim 2018 Çarşamba | 332 Okunma


Dün Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ile mimar Atilla Efendioğlu ile birlikte oldum. Ahmet Songüler’e “Hastane dediğin böyle olur” dedim. Türkiye’nin 7 şehir hastanesinin İstanbul’da yapılan ihale törenine oğlum Gökhan ile birlikte gitmiştim. Yıllar geçti. Bitti, hizmete başladı bile. Şehzadeler belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir, Pazartesi beni aradı, dedi ki, “Sayın AK Parti MKYK Üyesi Manisa Milletvekilimiz Murat Baybatur adına arıyorum. Yarın şehir hastanesinin tanıtımına davet ediyor. Hacım abim mutlaka gelsin” demiş. Ben Kuşadası’nda olduğum için katılamayacağımı söyledim. Salı günü AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur hasta kabülüne başlayan şehir hastanesi Manisalı iş adamları, sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, oda temsilcileri, Şehzadeler belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Başkan Yardımcısı Bilal Demir, Yunus Emre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli katıldı. Manisa İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici, YDA İşletme Direktörü Ömer Kurtay, hastaneyi gezenlere bilgiler sundular. Şehir hastanesini gezenlerle görüştüm. Herkes hastanenin sağlık problemlerine çare olacak bir şifa merkezi olduğunu söylediler. Murat Baybatur milletvekilime bu katılamadığım geziyi düzenlediği için teşekkür ederim. Şehir hastanesinin 1.6 milyar lira ya mal olduğnu açıklayan Milletvekili Murat Baybatur, “Manisa için çok önemli proje 588 yatak kapasiteli şehir hastanesi hasta kabülüne başladı. Manisalı hemşehrilerimiz hizmetin en iyi ve en güzeline layıktır” dedi. Her zaman derim. Manisa için yapılan hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür etmemiz gerekir. Bu hastanenin Manisa’ya yapılmasında başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın taktiri vardır. Geçenlerde kısa dönem askerlik için rapor almak için Merkez Efendi Hastanesi’ne giden oğlum Gökhan’da yeni bölümünü çok beğenmiş. Yapanlardan ve yaptıranlardan Allah razı olsun.

 

Güzel günler bizimle birlikte olsun. Oğlum Gökhan ile gelinim Gözde’nin birlikteliklerinin dün 4.yılını doldurdular. Nice yıllara diliyorum.

ERTUĞRUL AYTAÇ

31 Ekim 2018 Çarşamba | 332 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BAKIRLIOĞLU'NDAN TARIM BAKANI'NA ÇAĞRI
GÜNDEM
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, "Sofralık zeytine pirim verilmesi müjdesini Akhisar'dan verin" dedi
21.3.2019

37

DOWN SENDROMU GÜNÜ'NDE ANLAMLI ETKİNLİK
GÜNDEM
GENÇLİK ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Muradiye Kız Yurdu, "21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü" kapsamında anlamlı bir etkinlik düzenledi.
21.3.2019

37

Ankara'nın Sevilen Sanatçısı Murat Sönmez
MAGAZIN
Murat Sönmez'in Youtube Kanalına Abone Olmayı Unutmayın.
21.3.2019

22

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks