19 Ağustos 2019 Pazartesi - 19:42:42

SON DAKİKA

ROOMS OTELLERİ MANİSALI DOSTLARLA SEZONU AÇTI

ERTUĞRUL AYTAÇ

30 Mart 2016 Çarşamba | 1831 Okunma
Zafer Ünal Manisa'da Belediye Başkanlığı yaptı, Mimar-Mühendis olarak inşaat sektöründe de bir numara. Titiz bir çalışma sistemi var. Bunu en son yaptığı Giritligil Otel'inde gördük. Zafer Ünal'ın ailesi, zamanında Balkan ülkelerinden göç ederek Turgutlu ve Manisa'ya yerleşmiş. Zafer Başkan gibi Manisa'da yaşayan çok göçmen kardeşimiz var. Gelenek ve göreneklerine bağlılar. Daha önce Organize Sanayi Bölgesi'nin düzenlediği Balkan ülkeleri seferine ben de katılmıştım. Ali Filizkan ve Hasan Geriter de vardı. Ali Filizkan gezi sırasında doğduğu kente gitmiş, oradaki akrabalarıyla beraber olmuştu. 2015 yılında da Zafer Başkan, Ali Filizkan'a, "Bir Balkan turu hazırla" demişti. Ali Filizkan da programı yapmış, Zafer Ünal başkanın yönetiminde Balkanlar'ın 6 ülkesine 8 günlük bir gezi yapmışlardı. Bosna-Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk, Makedonya ve Kosova'da 21 şehri gezmiş, geçmişin anılarını tazelemişlerdi.
İLGİ ODAĞI NAR OLDU
Geçen hafta tuzu kuru yaşamayı, gezmeyi seven Zafer Başkan, Manisalı Balkan grubunu, Süheyla-Levent Gönül çifti ile oğulları Mert'in Alaçatı'daki Rooms Otel'inde topladı. Manisalı iş adamı dostumuz Levent Gönül sezon başında Manisa'dan eşleriyle gelen Zafer Ünal başkanın yönetimindeki misafirlerine güzel bir ev sahipliği yapmış. "Alaçatı Rooms Otel'deki gecede kimler vardı?" derseniz; 25'inci dönem Milletvekili Av. Zeynel Balkız, eşi Şerife hanım, Zafer Ünal başkan, eşi Nursel hanım, MTSO Başkanı Adnan Erbil, eşi Nermisa hanım, MESOB Başkanı Hasan Geriter, eşi Cavidan hanım, Manisalı iş adamı Mehmet Aloğlu, eşi Servet hanım, 9 Eylül Üniversitesi'nden Prof. Dr. Teoman Kesercioğlu, eşi Doç. Dr. Hatice hanım ve gazeteci Ali Filizkan, eşi Sadberk hanımla Gönül ailesinin misafirleri olmuşlar. Düzenlenen geceye Gönül çiftinin oğulları Mert ve gelinleri Figen, henüz 4 buçuk aylık kızları Narı da getirince, Alaçatı Rooms'da ilgi odağı Nar olmuş.
YENİ GEZİNİN PLANINI DA YAPTILAR
Yeni bir gezinin de planlarını yapan grup üyelerine, Halim İnç ve eşi Bincan hanım ile Nuran Bayraktar ve Güzin Anlar, yakınlarının yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle katılamadılar. Eylül ayında planlanan yeni Balkan turu gezisinin ilk durağında Atina ve Selanik olduğunu öğrendim. Bu plana kimlerin dahil olacağı ileride belli olacak.
DENİZ VE MEHTAP SİZİ BEKLİYOR
Manisalı iş adamı Levent Gönül, eşi Süheyla hanım ve oğlu Mert ile Çeşme'de ve Alaçatı'da turizm ile ilgili işletmeleri olan Rooms Otellerinin yeni sezon hazırlıklarını tamamlayarak sezonu açmış oldu. Plaj çalışmaları da 23 Nisan'a kadar tamamlanacak olan Rooms Otelleri, altın sarısı kumları, berrak ve sıcak suyu ile deniz tutkunlarına da güzel bir sezon yaşatacak.


ERTUĞRUL AYTAÇ

30 Mart 2016 Çarşamba | 1831 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks