23 Ocak 2019 Çarşamba - 08:25:26

SON DAKİKA

ONBİR AYIN SULTANI İLE BULUŞUYORUZ

ERTUĞRUL AYTAÇ

25 Mayıs 2017 Perşembe | 700 Okunma
İslam aleminin kutsal ayı Ramazan'la buluşuyoruz. Bugün Cuma ilk sahura bu gece kalkacağız. Ülkemizde olduğu gibi Manisa'da da Ramazan ayında çeşitli etkinlikler olur. İftar sofraları kurulur. Mübarek Ramazan'da orucu büyük özenle tutarım. Birçok iftar yemeklerine katılırım. Bu Ramazan'da dışarda ilk iftar yemeğini Bayram Ali Baylan'la Pazar günü yiyeceğim gibi görünüyor.
Başkent'ten Ahmet Songüler ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'le dönerken Bosna Hersek Belediye Başkanı Husa Sosic ve heyetinin Manisa'ya geldiğini öğrendik. Heyete Başkan Ömer Faruk Çelik sabah kahvaltısı verecekti. Başkan aynı anda on bir ayın sultanı Ramazan ayında belediye olarak yapacakları etkinlikleri de açıklama kararını alınca Salı günü kahvaltı için Taş Fabrika'ya gittim. Konuklar ve meslektaşlarımla kahvaltımızı yaptık. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Bosna Hersek Başkanı Husa Sosıc ile gelen heyeti tanıttı. Sonra da Ramazan ayı içinde yapacakları etkinlikleri anlatmaya başladı. Cumhuriyet Meydanı'nda her akşam iftar sofraların kurulacağı Cuma ve Cumartesi geceleri de sanatçıların Ramazan'ın ruhuna uygun eğlence programlarını Manisalılara sunacağını söyledi. Başkan Çelik Ramazan boyunca iftarda 30 bin vatandaşla da buluşulacağını söyledi. İslam alemine ve Manisalılara Ramazan'ın hayırlara vesile olmasını dilerim.

ERTUĞRUL AYTAÇ

25 Mayıs 2017 Perşembe | 700 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

90 MİLYONLUK YATIRIM GÜN SAYIYOR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüsler hakkında açıklama yaptı
22.1.2019

105

"İTTİFAKIN ADAYI OLMAK GURUR VERİCİ"
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında konuk etti. Başkan Ergün, yerel seçimlerle ilgili konuştu
22.1.2019

68

MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİ KALİTESİNİ BELGELEDİ
SIYASET
MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi, bu süreç kapsamında "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.
22.1.2019

58

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks