17 Ekim 2019 Perşembe - 19:06:40

SON DAKİKA

OLAY GAZETESİ DENİZ RESTORAN'DA...

ERTUĞRUL AYTAÇ

30 Ocak 2019 Çarşamba | 1343 Okunma


Manisa’nın Olay yaratan gazetesi Olay ekibi, geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi öğleden sonra yeni yıl projelerini patron Mevlüt Aktan ile İzmir Kordon’da Deniz Restoran’da masaya yatırdı.

 

Genel Yayın Yönetmeni Ertan Korkmaz, Yazı İşleri Müdürü Esra Kale, Haber Müdürü Burhan Akdemir, Spor Müdürü Gökhan Aytaç, sayfa tasarımında fark yaratan Tuğba Bayram, Neslihan Aközgür, patronumuz Mevlüt Aktan’ın oğlu Altuğ Aktan ve gazetemizin her şeyi Tülin Çay’ın katıldığı yemekli toplantıda en çok Cumhur ittifakında Manisa’daki hızlı gelişimlerin değerlendirmesini yaptık.

 

Ankara’da MHP’nin aday açıklamalarına katılan gazetemizin imtiyaz sahibi Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün Başkanlık görevini yapan Mevlüt Aktan’ın Başkent izlenimlerini dinledik.

 

Oğlum Gökhan ile Mevlüt Aktan bir süre Büyükşehir Belediyespor’u ve yapılan transferleri konuştular. “Her günümüz böyle güzel geçsin” diye hep birlikte kadehlerimizi kaldırdık.

 

Olay gazetemizin imtiyaz sahibi Mevlüt Aktan bana “Bu güzel beraberliği her ay tekrarlayalım” dedi. Memnun olmadım desem yalan olur. Deniz Restoran’da yediklerimiz ve içtiklerimizin kalitesi bir bambaşka.

 

Yemekte Manisaspor Teknik Direktörlüğü yapan şimdi Kasımpaşa takımının başında görev yapan Mustafa Denizli’yi andık. Nasıl oldu da laf lafı açtı. Sıra yiyeceğimiz balığa geldi.

 

Ben Mustafa Denizli “Laos balığının yakasını sever” dedim. Patron da “Ben de severim” deyince balık mönümüz belli oldu. Laos balığının bir yakasını ben, bir yakasını Mevlüt Aktan yedi.

 

Sofra Halil İbrahim sofrası gibiydi. Ne isterseniz var. Allah insanı gördüklerinden yedikleri içtiklerinden eksik etmesin.

 

Bu arada Yazı İşleri Müdürü Esra Kale Olay’ın kuruluş yılının 1 Mart olduğunu hatırlattı. Demek istedi ki kutlamayı Deniz Restoran’da yapalım. Karar patron Mevlüt Aktan’ın. Mevlüt Aktan’ın gerçek yönünü Manisalılar tanımaz, uzaktan yorum yaparlar. Ama Mevlüt Aktan ile bazı ortamlarda bir araya gelince Mevlüt Aktan’ın sevecen, insanlara yardım etmeyi seven, mütevazı yönünü görür.

 

Yağmura rağmen dışarıda oturduk, sigara tiryakileri rahat etsin diye. Deniz Restoran’ın sahibi Yılmaz abinin oğlu, masamıza kaymaklı ayva tatlısı göndermiş üstüne üstelik de Gaziantep’ten getirdiği İmam Çağdaş baklavası ile de damak zevkimizi tatlandırdı.

 

Teşekkürler patron Mevlüt Aktan.

ERTUĞRUL AYTAÇ

30 Ocak 2019 Çarşamba | 1343 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks