18 Ocak 2019 Cuma - 21:26:20

SON DAKİKA

MUTLULUKLARI DAİM OLSUN

ERTUĞRUL AYTAÇ

23 Eylül 2016 Cuma | 1293 Okunma
9 Eylül Cuma günü iki nikah törenine Nezih Varol ile birlikte gittim. Biri Gazeteciler Cemiyetimizin Yönetim Kurulu Üyesi Önder Aydın'ın, diğeri de işadamı Kamil Yüzgenkaya'nın oğlunun düğünleriydi. Önce Arena'nın yolunu tuttum, genç meslektaşımın mutlu gecesi için… Murat Erbil'in işlettiği düğün salonunda iki düğün vardı. İHA Manisa İl Temsilcisi Önder Aydın'ın düğünü yol kenarındaki bölümdeymiş, oraya geçtim, abisi Özcan Aydın karşıladı.
HERKES ORADAYDI
Erken gitmiştim, Murat Yalçın, Ali Filizkan, Basın İlan Kurumu İl Müdürü Kenan Tokgöz, Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nden ayrılan Savaş Duman ve AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ile aynı masayı paylaştık. Selçuk Özdağ ile uzun uzun ülke meselelerini konuştuk.
MUTLULUKLARINI PAYLAŞTIM
Önder Aydın gönlünün prensesi Tuğba ile pistte göründü. Beraberce mutluluklarını paylaştım. Geceye ben ayrıldıktan sonra CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel ile CHP İl Başkanı Halil Tokul da katılmış.
Önder ve Tuğba çiftine mutluluklar dilerim.
YÜZGENKAYA AİLESİNİ TEBRİK ETTİM
Nezih Varol ile Saruhan Otel'e geçtim, nikah töreni bitmişti, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik kıymış nikahı… Ayşe-Kamil Yüzgenkaya çiftinin oğlu Erol, Filiz-Ercan Yılmaz çiftinin kızı Aslı'ya gönlünü vermiş. Saruhan Otel bu düğün nedeniyle çok kalabalıktı. Herkes tebrik kuyruğuna girmişti, ben de Kamil'i tebrik ettim. Saruhan Otel'in Müdürü Cihan Dirik'in hazırladığı masaya Nezih Varol ile oturdum.
Bir gecede iki düğünün yorgunluğunu böylece üzerimden attım.

ERTUĞRUL AYTAÇ

23 Eylül 2016 Cuma | 1293 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

HEM TASARRUFU ÖĞRENDİLER HEM HEDİYE ALDILAR
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdürlüğü, Su Tasarrufu Eğitim Projesi kapsamında Yunusemre'nin Pelitalan İlkokulu'nu ziyaret ederek suyun değerini anlatan eğitim semineri düzenledi
18.1.2019

26

BÜYÜKŞEHİR'İN MİNİKLERİNİN İLK KARNE HEYECANI
GÜNDEM
Çocukların okul öncesi eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kent Park Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde öğrenim gören minikler, ilk karnelerini almanın heyecanını yaşadı.
18.1.2019

30

ŞEHİTLER'E 4 KİLOMETRELİK DERE TEMİZLİĞİ
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Şehitler Mahallesi'ndeki tarım arazilerini dere taşkınlarından korumak için 4 kilometrelik dere temizlik çalışmasına başladı.
18.1.2019

31

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks