21 Mart 2019 Perşembe - 10:56:24

SON DAKİKA

MTSO DA KAMİL YÜZGENKAYA YÖNETİME SEÇİLDİ

ERTUĞRUL AYTAÇ

27 Kasım 2015 Cuma | 1483 Okunma
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nda (MTSO) Yönetim Kurulu Üyeliği için seçim vardı. Yönetim Kurulu'nda tek üyenin seçimiydi bu… Gittik, "Ne olup bittiğini görelim" dedik. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil ve Meclis Başkanı Hayati Dolman, Meclis Üyeleri ile beraberdi. Mehmet Yılmaz, Adnan Kaçire, Rıfat Sarı, Cüneyt Türek ve Erdinç Yumrukaya ile karşılaştım. Yunusemre İlçe Seçim Kurulu nezaretinde yapılacak Yönetim Kurulu Üyeliği seçimi için 2 aday yarışıyordu. Kamil Yüzgenkaya ve İhsan Övünç… Oy kullanma bölümüne geçtim, iki aday da oradaydı. Sandık saat 14.00'de konmuş, Meclis Üyeleri saat 17.00'ye kadar oylarını kullandı, sonunda sandık açıldı. Oylar sayıldı. 65 Meclis Üyesi'nden 57'sinin oy kullandığı anlaşıldı. Sayım yapıldı. Kamil Yüzgenkaya 33 oy alarak Yönetim Kurulu'nun yeni üyesi oldu. İhsan Övünç'e sandıktan 24 oy çıktı.
DENİZLER DALGALANMADAN DURULMAZ
"Denizler dalgalanmadan durulmaz" derler. MTSO'da devamsızlıktan düşen Meclis Üyeleri'nin yerine yenileri gelene kadar ortalık karıştı. Meclis toplantılarında tatsız konuşmalar oldu. Kasım ayı toplantısında hem Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, hem de Meclis Başkanı Hayati Dolman bunlara cevap verdi. Bence artık bundan sonra suların durulması gerekiyor. Nasıl 1 Kasım'da seçmen ülke yönetimiyle ilgili tercihini yapmışsa, Meclis Üyeleri de oyları ile Kamil Yüzgenkaya'yı Yönetim Kurulu Üyeliği'ne seçti.
Halk şimdi AK Parti iktidarından hizmet bekliyor. İş adamlarının önemli kuruluşu MTSO'dan da çalışmalarını birlik ve beraberlik içinde yapmaları bekleniyor. İtişip kakışmayı bir kenara bırakmak gerekiyor. Kavgadan bugüne kadar kazançlı çıkanı görmedim.


ERTUĞRUL AYTAÇ

27 Kasım 2015 Cuma | 1483 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

VALİ DENİZ KURUM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
GÜNDEM
Manisa Valisi Ahmet Deniz kurumları ziyaret etmeye devam ediyor
20.3.2019

149

KULALILAR AYKUT KUŞKAYA İLE COŞTU
GÜNDEM
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Kula Belediyesi ortaklığında Kula'da Aykut Kuşkaya Vatan Ezgileri konseri düzenlendi
20.3.2019

143

AKHİSARLI İŞLETMELERE KREDİ DESTEĞİ
GÜNDEM
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Akhisar Ticaret Borsası, üyelerinin ihtiyaç duyduğu uygun faizli kredi için protokol imzaladı
20.3.2019

163

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks