26 Haziran 2019 Çarşamba - 13:08:50

SON DAKİKA

MİLLETVEKİLİ ÖZDAĞ"IN İFTARI BİRLİK VE BERABERLİĞİ GETİRDİ

ERTUĞRUL AYTAÇ

14 Haziran 2017 Çarşamba | 1245 Okunma
AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ benim 45 yıllık dost ve dava arkadaşlarımdan. Milliyetçi muhafazakar yapısı ile gençlik yıllarında ülkenin bütünlüğü için Manisa'da çok mücadele verdi. Bu uğurda 12 Eylül 1980 ihtilalinden sonra hücrelere atıldı, hapishanelerde yattı. Düşüncelerinden taviz vermedi. Yıllar hayat çizgisini parlamentoya taşıdı. Hakemin derdine çare olmayı kendisine ilke edilmiş Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ'ın iftar sofrasına davetliydim. Önce Ulupark'ta oturdum. Zühtü Babacan'la beraberdik. Vergi dairesinde görevli dostum İbrahim'le iftar vaktini bekliyoruz. Bu yıl Zühtü'nün kirazdan yüzünün gülmediğini anlıyorum. Kirazın da tadına doyamadım. Kulalı İbrahim dostum "Bu akşamki kirazlar benden" dedi. Kula'dan gelmiş. Teşekkürler. Yürüyerek iftarın yapılacağı yere gittim. İftarın yapıldığı alanın eskiden ne olduğunu pek bilen yoktur diye düşünüyorum. Benim gazeteciliğe başladığım yıllarda Manisa'nın şehirlerarası otogarıydı. Rahmetli Belediye Başkanı Ertuğrul Dayıoğlu yenisini yapınca şimdi büyükşehir belediye binası olacak yere taşınmıştı.
Selçuk Özdağ'ın davetine erken gittim. Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Songüler, Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir'le karşılaştım. Halis Teker de oradaydı. Davetliler geliyor. Erdinç Yumrukaya'yı gördüm. Bilal Demir'le hararetli hararetli konuşuyorlardı. Ben iftar yemeğinin sahibi AK Parti Milletvekili Selçuk Özdağ'ı arıyorum. Kalabalık görünce oraya doğru yürüdüm. Selçuk Özdağ ile beraber oldum. "Benim özel arkadaşım gelmiş" dedi. AK Parti Milletvekili Selçuk Özdağ'ın iftar sofrasına gelen gidenin hesabını tutmak zordu. Manisa'nın eski oto garajına kurulan masaları dolup taştı. Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Başsavcı Akif Celalettin Şimşek, Savcı Kazım Özsoy, Baro Başkanı Ali Arslan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adnan Erbil, Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Semih Balaban, eski belediye başkanı Bülent Kar, iftar sofrasında gözüme çarpanlardı. Bu tablo birlik ve beraberlik tablosuydu. Selçuk Özdağ milletvekilliği döneminde her düşünceye sahip kişilerle beraber olmaya özen göstermiştir. Konuşmasında Selçuk Özdağ güzel söyledi: "Baki kalan gök kubbede hoş bir seda bırakmalıyız."

ERTUĞRUL AYTAÇ

14 Haziran 2017 Çarşamba | 1245 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MABEM'İN BAŞARI GELENEĞİ BOZULMADI
GÜNDEM
(MABEM), LGS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte yine gurur tablosu ortaya çıkardı. Açıklanan sonuçlara göre MABEM'de eğitim gören 4 öğrenci 500 tam puan aldı.
25.6.2019

145

CEMİL ÇÖLLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI
SIYASET
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı olarak görev yaparken, kendisine ait eczanede şehit edilen eczacı Cemil Çöllü, ölümünün 40'ıncı yılında unutulmadı
25.6.2019

167

İŞYURTLARI FUARI'NA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
GÜNDEM
Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz Öner'in katılımıyla Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen, İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı açıldı
25.6.2019

157

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks