20 Temmuz 2019 Cumartesi - 04:13:37

SON DAKİKA

MANİSA YERELDE CUMHUR VE MİLLET İTTİFAKI YARIŞACAK

ERTUĞRUL AYTAÇ

6 Aralık 2018 Perşembe | 882 Okunma


Cumhur ittifakının mimarı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Manisa yerelde de bu ittifakın devam etmesi görüşünde birleştiler.

 

Büyükşehir Belediye Başkanlığı için MHP’nin mevcut Başkanı Cengiz Ergün üzerinde anlaştılar. Bundan sonra ortalığı karıştıranların sonuç alacağını sanmıyorum.

 

Rahmetli Süleyman Demirel’in “Siyasette 24 saat uzun süredir” sözlerini de biliyorum. Ancak nasıl ‘MHP adayı Cengiz Ergün’ diye yazmışsam aklın yolu birdir diyerek, bugün de Cumhur ittifakının Büyükşehir Belediye Başkan Adayı hizmetleri ile gönüllerde taht kuran Cengiz Ergün’dür diyorum.

 

Gelelim millet ittifakına... Başkent’te CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerelde birlikte olmak için yaptıkları çalışmaların sonuna yaklaşıyorlar.

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayını İYİ Parti gösterecek.

 

Manisa CHP İl Başkanı Semih Balaban ve İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz uzun süredir birlikte çalışıyorlar. Hem de uyum içinde. İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz ile Salı günü Ankara dönüşü MHP Meclis Üyesi İsa Özdemir’in de olduğu ortamda beraber bir yemek yedik.

 

İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz, yerel seçimler ile ilgili CHP İl Başkanı Semih Balaban ile yapılan çalışma raporuna Genel Başkanı Meral Akşener’e sunmuş.

 

İYİ Parti’de Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı ismi gündemde. CHP İl Başkanı Semih Balaban da aynı ismi istiyor. Manisa’da millet ittifakı anlaşması, Başkent’te belli olduktan sonra Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Orkun Şıktaşlı’nın açıklanması bekleniyor.

 

Sürpriz olur mu? Herşey olabilir. Selçuk Özdağ’ın tutumuna bağlı diyorum.

 

GAZETECİLER CEMİYETİ, BÜYÜK BAŞKAN CENGİZ ERGÜN’E GİDİYOR

Bugün Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan ve yönetimi ile Onursal Başkan sıfatı ile Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret edeceğiz.

 

Basın Danışmanı Cihad Taysi’ye teşekkürlerimi sunarım. Başkan Ergün’le Gördes dönüşünde bugünkü randevuyu sağladığı için.

 

Başkan Cengiz Ergün zaten seçim startını vermiş şekilde ilçelerde yaptığı hizmetleri açmayı ve mahalle muhtarları ile görüşmelerini hızlı bir şekilde sürdürüyor.

 

Kendisi dün de Saruhanlı’daydı. Çalışan demir paslanmaz. Başkan Cengiz Ergün de her geçen gün yoğun temposunu artırarak çalışıyor. Manisa siyasetinde hareketli günler başlamak üzere.

ERTUĞRUL AYTAÇ

6 Aralık 2018 Perşembe | 882 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA'DA KURBANLIK HAYVAN SIKINTISI YOK
SIYASET
Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Manisa'da Kurban Hizmetleri Komisyonu toplanarak, kurban satış ve kurban kesim yerlerini belirledi.
19.7.2019

146

ENDÜSTRİYEL ATIKLAR DA BERTARAF EDİLECEK
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin kırk yıllık çöp sorununu tarihe gömen Türkiye'nin en büyük kamu yatırımı Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi'nde kapasite arttırma çalışmaları, yerinde incelendi.
19.7.2019

114

AYVALIK'TA 4 HIRSIZLIK ZANLISINDAN BİRİ TUTUKLANDI
SIYASET
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde girdikleri evden hırsızlık yapan 4 zanlıdan biri tutuklanırken, diğerleri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
19.7.2019

112

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks