25 Haziran 2019 Salı - 23:36:18

SON DAKİKA

MANİSA NIN GURURU SON DÜDÜĞÜNÜ ÇALDI

ERTUĞRUL AYTAÇ

16 Kasım 2015 Pazartesi | 1546 Okunma
Manisa hakem camiasına yıldız hakemler kazandırmış bir kent. Rahmetli Halil Erdoğan, Ertuğrul Dilek, Necmi Temizel ve İbrahim Aksoy'dan sonra Yunus Yıldırım da Türk hakemlerinin gözdesiydi. Yıldırım'ın yaş nedeniyle emekli olma zamanı geldi. Başta, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün verdiği destekle şanına yakışan bir veda töreniyle Akhisar Belediyespor-Göztepe maçında son düdüğünü çaldı. 19 Mayıs Stadyumu'ndaki törene Başkan Cengiz Ergün ile birlikte gittik. Hakem camiamız oradaydı. Başkan Ergün de Manisalı futbol hakemi Yıldırım'ı yalnız bırakmayarak bundan sonraki yaşantısında başarılar diledi, kendisiyle bir süre sohbet ederek Manisa'yı en iyi şekilde temsil ettiğini, örnek bir kişilikle hakem camiasında anılacağını belirtti. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği ve Faal Futbol Hakemleri Derneği Manisa Şube yöneticileriyle de bir araya gelen Başkan Ergün, dernek yöneticileriyle spor üzerine bir süre sohbet etti.
YILDIRIM: "GURULUYUM"
Tecrübeli hakem Yunus Yıldırım veda töreninde gururlu olduğunu belirterek, "Bugün sahaya çıktığımda hakemliğe başladığım ilk anlar aklıma geldi ve çok mutlu oldum. Hakemlik kariyerimin bugünlere gelmesinde emeği olan bütün futbol kulüplerine, Türkiye Futbol Federasyonu'na ve Merkez Hakem Kurulu'na çok teşekkür ediyorum. Böyle bir maç organize eden Akhisar Belediyespor ve Göztepe kulüplerine de çok teşekkür ediyorum. Hakemliğe ilk başladığımızda hepimizin dileği yaşımız geldiğinde gönlümüzce bırakmaktı ve biz bıraktık. İnşallah bizden sonra gelecek hakem arkadaşlarımız da aynı şekilde gönüllerince bırakırlar" dedi.
YUNUS YILDIRIM'IN JÜBİLE YEMEĞİNE KATILDIM
TÜRKİYE Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Manisa Şubesi, profesyonel hakemlik kariyerine nokta koyan Manisalı hakem Yunus Yıldırım için jübile yemeğini Saruhan Otel'de düzenledi. Geceye TFFHGD Manisa Şube Başkanı Çağatay Şahan, TFF FIFA Kokartlı hakemler Fırat Aydınus, Aytekin Durmaz, İsmet Arzuman, Koray Gencerler, Halis Özkahya, TÜRFAD Şube Başkanı Necmi Temizel, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun'un yanı sıra Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Burhanettin Özey, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Hayri Okkalı, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Metin Memiş de katıldı. Jubile yemeğinde Necmi Temizel'in bulunduğu masadaydım. Birtan Taşkınlar, Esat Eriş, Mustafa Kemal Can ve Engin Kurt'la sohbet ettim. Sabahattin Kayhan da Yunus Yıldırım'ın veda gecesindeydi.
Yıldırım'ın faal hakemlik döneminde en çok konuşulan konu kolay kolay penaltı vermemesiydi. Gecede de bu konu esprili bir şekilde gündeme getirildi. Sevilen hakem için yeni bir hayat başlıyor. Spor camiasından bu vedayla ayrılmış değil. Yine Gözlemcilik görevini sürdürecek. Ailesiyle birlikte mutlu bir yaşam diliyorum.

ERTUĞRUL AYTAÇ

16 Kasım 2015 Pazartesi | 1546 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MABEM'İN BAŞARI GELENEĞİ BOZULMADI
GÜNDEM
(MABEM), LGS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte yine gurur tablosu ortaya çıkardı. Açıklanan sonuçlara göre MABEM'de eğitim gören 4 öğrenci 500 tam puan aldı.
25.6.2019

54

CEMİL ÇÖLLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI
SIYASET
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı olarak görev yaparken, kendisine ait eczanede şehit edilen eczacı Cemil Çöllü, ölümünün 40'ıncı yılında unutulmadı
25.6.2019

75

İŞYURTLARI FUARI'NA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
GÜNDEM
Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz Öner'in katılımıyla Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen, İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı açıldı
25.6.2019

71

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks