26 Mart 2019 Salı - 09:19:45

SON DAKİKA

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TELEVİZYONU MESİR MACUNU"NU DÜNYAYA DUYURDU

ERTUĞRUL AYTAÇ

2 Mayıs 2017 Salı | 1072 Okunma
Benim aram sosyal medya ,cep telefonu ve teknolojiyle pek iyi değildir. Ne de olsa yılların gazetecisi olarak bizim zamanımızda bunların hiçbiri yoktu daktilo ile haberlerimizi yazardık. 477. Mesir Macunu Şenlikleri sırasında Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin televizyonunun test yayınına geçtiğini duydum. Oğlum Gökhan'a sordum o da bana gösterdi. İlklerin başkanı Cengiz Ergün yine müthiş bir iş başarmış. Mesir sürecinde yapılan canlı yayınlarla hem Bengütürk kanalından hem de Manisa Büyükşehir Belediyesi web tv ‘den, Manisa Büyükşehir Belediyesi facebook adresinden tüm dünyaya yayın yaptı .
Başkan Cengiz Ergün Manisa Büyükşehir Belediyesi web tv ‘nin kurulacağı müjdesini ve hazırlıkların başladığını ilk defa 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ziyaret ettiği Manisa Gazeteciler Cemiyeti'nde açıklamıştı. Açıkçası bende merak ediyordum nasıl bir şey olacak diye … Özellikle Mesir Şenliği'nde yapılan konserlerin canlı yayınları sırasında oğlum Gökhan'ın söylediğine göre sosyal medya patlamış. Bırakın Türkiye'yi , dünya'nın dört bir yanından özellikle de yurtdışında yaşayan Manisalı'lar tarafından büyük bir beğeni ile izlenmiş Mesir Macunu Festivali etkinlikleri ve özellikle konserler ben oğlumun yalancısıyım inanmayan varsa Manisa Büyükşehir Belediyesi ve başkan Cengiz Ergün'ün facebook sayfasına girip baksın. Mesir şenliklerinde 850-900 yorum sadece cumartesi gecesi ünlüler geçidi konserinde var yine bu konseri sadece facebookta 300 bin kişi izlemiş. www.manisawebtv.com-wwwmanisabsbtv.com-www.manisabsb.tv adreslerinden ise izleyen sayısı toplamda 700 bin kişi bu müthiş rakam bu rakama ulaşmada tabii en büyük etken ünlüler geçidi konseri ve televizyonun başlama zamanlaması bu zamanlama çok iyi denk getirilmiş televizyonun tanınması açısından..

Ben Televizyonu merak ettim ertesi gün kalktım belediyeye gittim Basın Danışmanı Cihad Taysi, Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürü Yonca Ekmekçi , TV Sorumlusu Emine Tuncer ile beraber stüdyoyu ve ana kumanda odasını gezdim , çalışanlarla tanıştım. Gerçekten çok güzel olmuş ve her detay düşünülmüş. Başta Büyükşehir belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçenlerin ellerini sağlık
ERTUĞRUL AYTAÇ

2 Mayıs 2017 Salı | 1072 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA SAVUNMA SANAYİNİN MERKEZİ OLACAK
GÜNDEM
Manisa'yı savunma sanayinin merkezi yapacak adımlardan biri olan 'Savunma Sanayine Yön Verecek İşletmelerin Nitelikleri Geliştirilmesi' projesi başladı
25.3.2019

132

KULA HAYVAN PAZARINA KAVUŞTU
GÜNDEM
Kula Belediyesi tarafından, 16 bin 140 metrekarelik alan üzerine inşa edilen ve 2 bin 370 küçükbaş ve 140 büyükbaş hayvan kapasiteli modern canlı hayvan pazarı tören ile hizmete açıldı.
25.3.2019

130

BARAJLAR DOLDU
GÜNDEM
2018'in son aylarında, su seviyesi bir hayli düşen barajlar, son yağışlarla birlikte doldu
25.3.2019

124

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks