26 Mart 2019 Salı - 09:51:44

SON DAKİKA

LİDERLİK KOLTUĞU GERÇEK SAHİBİNİ BULDU

ERTUĞRUL AYTAÇ

25 Ocak 2017 Çarşamba | 1023 Okunma
Beşiktaş liderliği kolay ele geçirdi. Galatasaray yenilmiş, Fenerbahçe Başakşehir'e dur demiş. Bu tabloyu gören Beşiktaş, Alanya'da ne yapacaktı? Pazartesi maçları tehlikeli olur. Alanya'nın ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir yapısı da var. Merakla Kartal'ın kanatlarını nasıl çırpınacağını seyretmek için oturdum televizyonun karşısına. Kartal istekli başladı maça. Şenol Güneş'in sahaya sürdüğü oyuncular doğruydu. Alanya karşısında aldı sazı eline istediği gibi çaldı oynadı. Cenk Tosun'la öne geçti. Babel ile skoru ikiledi. İkinci yarının başında Quaresma'nın penaltı golü ile rahatladı. Alanya'nın penaltı golüne Marcelo ile karşılık vererek 4-1'lik skorla bugüne kadar oynadığı istikrarlı futbolunun da katkıları ile çok istediği liderlik koltuğuna oturdu. Beşiktaş'ın beyni Quaresma. Oynadı mı Beşiktaş'ta problem yok. Alanya, Kartal'ın kanat çırpınışlarındaki dikkati ve gol alanlarına süzülüşü karşısında birşey yapması mümkün değildi. Alanya'nın bir özelliğini bu maçta da gördük. Skor ne olursa olsun futbol oynamak gayretini sürdürdü. 3-0'dan sonar Beşiktaş defansının anlamsız boşluklarına sızmasını bildi. Gücü kadar oynadı. Beşiktaş'ın liderlik koltuğuna oturma azmi karşısında yapacağı bu kadardı. Beşiktaş Alanya'da oynadığı futbolun karşılığını aldı. Beşiktaş'ı bundan sonra zorlu rakipler bekliyor. Liderlik koltuğu iğneli fıçı gibidir. Rahat oturtmazlar. Süper Lig'e yeni bir heyecan geldi. Başakşehir ve Fenerbahçe, Beşiktaş'ın hep ensesinde olacaktır. Galatasaray yok mu diyeceksiniz? Hali ortada. Oynadığı futbolla takip etmesi zor görünüyor. Bana sorarsanız umamıyorum. Utandırırsa rakiplerinin beceriksizliğinden kaynaklanır. Beşiktaş hak ettiği koltuğu elde etti diyerek yazımı bitiriyorum. Bu koltuk Kartal'a çok yakıştı.

ERTUĞRUL AYTAÇ

25 Ocak 2017 Çarşamba | 1023 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MANİSA SAVUNMA SANAYİNİN MERKEZİ OLACAK
GÜNDEM
Manisa'yı savunma sanayinin merkezi yapacak adımlardan biri olan 'Savunma Sanayine Yön Verecek İşletmelerin Nitelikleri Geliştirilmesi' projesi başladı
25.3.2019

137

KULA HAYVAN PAZARINA KAVUŞTU
GÜNDEM
Kula Belediyesi tarafından, 16 bin 140 metrekarelik alan üzerine inşa edilen ve 2 bin 370 küçükbaş ve 140 büyükbaş hayvan kapasiteli modern canlı hayvan pazarı tören ile hizmete açıldı.
25.3.2019

134

BARAJLAR DOLDU
GÜNDEM
2018'in son aylarında, su seviyesi bir hayli düşen barajlar, son yağışlarla birlikte doldu
25.3.2019

128

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks