25 Haziran 2019 Salı - 23:31:09

SON DAKİKA

KLASİK BİR HAFTA SONU

ERTUĞRUL AYTAÇ

17 Eylül 2017 Pazar | 1570 Okunma
Manisa'da sıcaklar devam ediyor. Bu hafta da hava durumunda fazla bir değişiklik yok görülüyor. Halil Yurtseven'in sağlık durumu beni bir hayli etkiledi. Klasik bir hafta sonunu geride bıraktım. Cuma akşamı Hatuniye Camii'nde Haşim Ağar, Aydın Besen ve Manisa'nın Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Şenol Özeker ile birlikteydim. Akşam namazından sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün bir süre önce vefat eden anne ve babası için ünlü mevlidhanların okuduğu mevlide katıldım. Sonra Şenol Özeker'le Kuşadası Davutlar Güzelçamlık'ta bölgenin en büyük termal otelini yapan Manisalı işadamı İsmail Etyemez'in Bozyaka'da kızının nişan törenine katıldım. Bayramda arayıp sormayan Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ile Hayrullah Solmaz, Bülent Kar, Hanedan Ahmet Karakaş ve Nizamettin Etyemez'le beraber oldum. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'in nişan yüzüklerini taktığı geceyi ayrıca yazacağım. Başkan Çelik'le uzun süredir görüşmemiştik. O da farkında "Ertuğrul abi konuşacaklarımız çok birikti" dedi. Ben de "Çeşme'den döndüm Manisa'dayım" dedim. Tatil, tatil de insan ondan da bıkıyor. Onun için bu nişanda dostlarımı görmek Manisa'nın havasını koklamak iyi geldi. Şenol Özeker'i Haber Gazetesi'ndeki kuruluş yıllarından beri tanırım. Çalışkan, işini seven sadık bir yapısı vardır. Nişan yüzükleri takılır takılmaz Şenol'la Bozyaka'dan ayrıldık. Anıt'taki Sofra Levent'in yerine gittik. Arabayı park edecek yer bulmakta zorluk çekerken oğlum Gökhan ve torunum Ertuğrul'la karşılaştım. O da Bodrum'da düğüne eşi Gözde ile giriyormuş. Uğurladıktan sonra nazar değmesin yönetici Hayri bize bir masa buldu. Şenol ilk defa geliyormuş "Başkan esiyor" dedi. Ben de Şenol'a "Burası hep eser Manisa'nın sıcaklarından nefes alınacak tek yeri" dedim. Şenol Özeker ile bir süre yemek yeyip sohbet ettik. İki gün önce Renan Çapra ve İdris Şendil'le yediğimizin geç saatlere kadar süren yemekli sohbetin yorgunluğunu atamamıştım. Şenol ile konuşacaklarımızı konuştuk. Hayri bizi Manisa'ya kadar gönderdi. Kendisine teşekkür ederim.
Eve gitmeden Söğütaltı Kahvesi'ne uğradım. Uzun süredir Kuşadası Davutlar Güzelçamlık'taki hayatını yaşayan Hasan Çoksöyler'in kulaklarını çınlattık. Yarın Manisa'ya gelmesi bekleniyor. Erdal Türek'i gördüm. Ahmet Erken'den ses seda yok. Oğlu Ali ile Beyoba'da üzüm alımlarına devam ediyor. Zafer Ünal başkan inşaat işlerine devam. Haşim Ağar'ın çiftlik sezonu bitmiş. Bundan sonra beraber olacağız inşallah. Dedim ya klasik bir hafta sonu geçirdim. Tabii Süper Lig ve diğer maçları Cumartesi Pazar izledim. Süper Ligde heyecan dorukta. Cumartesi Yeni Malatya-Bursa maçında 6 gol izledim. Malatya'ya yeni bir stad yapılmış. Mükemmel. Darısı Manisa'ya diyeceğim ama merhum belediye başkanlarından Ertuğrul Dayıoğlu'nun gerçekleşmesi zor işler için ‘Umamıyorum Komutanım' fıkrası aklıma geldi. Belki yanılırım.

ERTUĞRUL AYTAÇ

17 Eylül 2017 Pazar | 1570 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MABEM'İN BAŞARI GELENEĞİ BOZULMADI
GÜNDEM
(MABEM), LGS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte yine gurur tablosu ortaya çıkardı. Açıklanan sonuçlara göre MABEM'de eğitim gören 4 öğrenci 500 tam puan aldı.
25.6.2019

52

CEMİL ÇÖLLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI
SIYASET
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı olarak görev yaparken, kendisine ait eczanede şehit edilen eczacı Cemil Çöllü, ölümünün 40'ıncı yılında unutulmadı
25.6.2019

73

İŞYURTLARI FUARI'NA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
GÜNDEM
Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz Öner'in katılımıyla Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen, İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı açıldı
25.6.2019

69

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks