18 Haziran 2019 Salı - 20:39:43

SON DAKİKA

KADIOĞLU ŞİRKETLERİ HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Mart 2018 Çarşamba | 1132 Okunma


Kadıoğlu beton firmasının Ukrayna Kharkov’da düzenlediği bayiler toplantısına katılmak için iddia bayii müdürüm Mehmet’le sabah erkenden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nın yolunu tuttum. Sol ayağımda hafif bir ağrı vardı. O kadar yürümeme engel değildi. (Bildiğininiz üzere Bu ağrı sonradan beni hastaneye düşürdü ve ameliyat oldum) Mehmet beni havaalanına bıraktı. Bir süre sonra Metin Gökalp, Ahmet Kadıoğlu, İbrahim Fırtına geldi. Atlas hava yollarının kontuarında Metin Gökalp ile uçakta yan yana oturmak için sıradayız. Ben elimdeki pasaportu uzattım. Görevli “Bu pasaport eski” dedi. Şoktayım. Hemen Mehmet’i aradım. “Yeni pasaportu bul getir” dedim. Gökhan’ı aramış Pasaport meğerse arabanın gözündeymiş. Gökhan’la Manisa’dan tekrar yola çıktılar. Son süratle uçak kalkmadan pasaportu yetiştirmeye azmetmiş ikiliyi her dakika arıyorum. Pasaportun yetişip yetişmeyeceği heyecanı ile. Bu arada Metin Gökalp’in görevlileri son dakikaya kadar bekletme becerisini gösteriyor. Uçağın kalkışına 10 dakika kala oğlum Gökhan pasaportu yetiştiriyor. Son anda uçağa binip Ukrayna yolculuğu başlıyor. İzmir’de başlayan aksilikler Ukrayna Kharkov’da da devam etmez mi? Sol ayağımın ağrıları dayanılacak noktadan uzaklaşıp yürüyemez hale geldim. Otele geldik. Odaya Metin Gökalp’in yardımı ile çıktım. Durum çok kötü. Geldiğimize bin pişmanım. Yazı İşleri Müdürü Esra Kale’nin ahı tuttu görüşündeyim. Olan oldu. Otel odasına mahkum duruma geldik. Ödemişli noter Mehmet’in de dişi şişmiş. Toplantıya katılanların arasında sağlık sorunu yaşayan Ödemişli noter Mehmet’le ben dertlerimize çare bulmak için kenetlendik. Noter Mehmet otelin lobisinde biraz masaj yaptı. Ağrıları dindirecek haplar verdi, beni odama kadar götürdü. Yatıyorum, bir süre ağrılar uyurken dinmiş oluyor. Kalkıyorum yürümek için, mümkün değil. Tam bir ızdırap. Metin Gökalp ve Metin Arusan ile Faik Türkmen’in koluma girerek otelden çıkıyorum. Sol ayağıma bastım mı feryat figan ediyorum.

Kadıoğlu firması her geçen gün dalında büyüyor. Ahmet Kadıoğlu ve İbrahim Fırtına şirketlerinin büyümesinde planlı çalışmalarının rolüne dikkat çekerlerken, bu noktalara gelinmesinde bayilerinin öneminin büyük olduklarının farkındalar. Ukrayna’da bayilerini en iyi yerlerde ağırladılar. Turlarla Rusya’ya iki saat mesafedeki Kharkov’un tarihi yerlerini gezdirdiler. Bu satırları yazarken Metin Gökalp kardeşim odama yemeğimi getirdi. Biraz ayağımı ovdu. Perdeleri açtı. Bembeyaz karla kaplı kenti otel odasının penceresinden bakıyorum. Bu da bana büyük ders. Sağlığıma dikkat etmemek doktor kapısını 30 yıldır çalmamakla övünen bana oh olsun. Dürümcü Mehmet de İstanbul’da telefonla sağlığımı sordu. Mehmet’e “Gökhan ve Gökmen beni arasın” dedim. Her ikisi de aradı. Dönüş için bir şeyler yapmalarını, gerekirse İzmir’den beni ambulansla almalarını istedim. Acım büyük. Bazen ne dediğimi de bilemiyorum. İlk günüm böyle geçti. Ödemişli noter Mehmet’in ilaçları ile gece rahat uyudum. Sonrası malum. İzmir Adnan Menderes Havalimanından ambulans ile Grandmedical Hastanesi’ne geldim ve geri kalan serüveni sizlerle paylaşmıştım.

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Mart 2018 Çarşamba | 1132 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BAŞKAN DUTLULU, İSTANBUL'DAKİ AKHİSARLILAR İLE BULUŞTU
SIYASET
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, İstanbul'da yaşayan Akhisarlılar ile bir araya geldi.
17.6.2019

186

ALAŞEHİR'DE DERE TAŞTI SEL SULARI 2 TRAKTÖRÜ SÜRÜKLEDİ
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde aniden bastıran şiddetli yağmur sonrası taşan derenin suları derede kum yükleyen iki traktörü metrelerce sürükledi.
17.6.2019

179

ANA BORU PATLADI MAHALLE SU ALTINDA KALDI
SIYASET
Manisa'da şehre su veren ana borulardan birinin patlaması sonucu yollar çöktü, evleri su bastı
16.6.2019

277

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks