26 Haziran 2019 Çarşamba - 13:05:06

SON DAKİKA

İFTAR SOHBETLERİ

ERTUĞRUL AYTAÇ

20 Haziran 2017 Salı | 3304 Okunma
Organize Sanayi Bölgesi'nin iftarından keyif aldım. Yılların dostu Mübeccel Kafkas ekibi ile beraber Valimiz Mustafa Hakan Güvençer, Tugay Komutanı Albay Şefik Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, Başkan Sait Türek ve yönetim kurulu üyeleri Arif Koşar, iftar sonrası birlikte koyu bir sohbete daldılar. Meyve olarak masalarına karpuz geldi. Ben de Ersan Atılgan'la birlikteyim. Bir süre sonra Nihat Akyol'la birlikte Ersan Atılgan'ı uğurladık. Nihat abi ile beraber sohbet etmeye başladık. Organize Sanayi Bölgesi içinde yapılan otelin açılışına yurt dışında olduğum için katılamamıştım. Nihat abi "Gel gezdireyim" dedi. İnşallah bayram sonrası Nihat abi ile buluşup anlatıla anlatıla bitirilemeyen oteli gezeceğim. Tekrar edeyim. İftar yemekleri iyi organize edilince keyif alıyorsunuz. Organize Sanayi Bölgesi'nin iftarı da keyif alınacak nitelikteydi.
ÇİFTLİKTE İFTAR
Hikmet Oray Yalçın, Manisalı Yuntdağı'nda ortakları Burak ve Osman Talu ile çiftlik çalışanlarına bir iftar yemeği verdi. Mustafa Çelebi de çiftliğin sorumlusu olarak İstanbul'dan gelen misafirlerle güzel bir ortamda oruç açmayı sağladı. Organize Sanayi Bölgesi'nin iftarında olduğu için iftara katılamamıştım. Hikmet Oray Yalçın iyi bir ekonomist. Dünyayı dolaşmış, ülkemizin ekonomisini iyi tahlil eden dolar ve euronun akıbetini iyi bilir. Bugüne kadar İstanbul'un ünlü işadamlarından Gönül Talu'nun bir oğlu ile tanışmıştım. O da Osman Talu, Bu kez Manisa'ya geldiğinde Hikmet Oray Yalçın'dan sıkça ismini duyduğum Burak Talu ile Kent Park'ta iftar sonrası beraber oldum. Burak Talu eşi ile birlikte gelmiş. Eşi Macar asıllı çok konuşkan, kültür seviyesi çok yüksek. Ülkemizin yapısını öğrenmiş. Kent Park'ta Burak, eşi.... Taha Osman Talu, Hikmet Oray Yalçın, Mehmet Çakır ben ve Mustafa Çelebi oturuyoruz. Yan masamızda Vali Yardımcısı Ünal Çakıcı, Şehzadeler Kaymakamıİsmail Çorumluoğlu, Yunusemre Kaykamı Ahmet Erdoğdu eşleri ile birlikte oturuyor. Daha ilerideki masada Kent Parkı hayata geçiren Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve eşi Şeyda hanım oturuyor. Kent Parkı İstanbullu misafirlerim çok beğendi. Bilhassa Burak Talu'nun eşi "İstanbul'da böyle bir güzellik yok" dedi. Kent Park'ta dünyayı karış karış dolaşan Burak Talu, Osman Talu ve Hikmet Oray Yalçın'ın sohbetine doyum olmadı. Kent Park'tan ayrılırken Cengiz Ergün'ün neden Büyük Başkan olduğunu parkı gezince anlıyorsunuz.

ERTUĞRUL AYTAÇ

20 Haziran 2017 Salı | 3304 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MABEM'İN BAŞARI GELENEĞİ BOZULMADI
GÜNDEM
(MABEM), LGS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte yine gurur tablosu ortaya çıkardı. Açıklanan sonuçlara göre MABEM'de eğitim gören 4 öğrenci 500 tam puan aldı.
25.6.2019

144

CEMİL ÇÖLLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI
SIYASET
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı olarak görev yaparken, kendisine ait eczanede şehit edilen eczacı Cemil Çöllü, ölümünün 40'ıncı yılında unutulmadı
25.6.2019

166

İŞYURTLARI FUARI'NA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
GÜNDEM
Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz Öner'in katılımıyla Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen, İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı açıldı
25.6.2019

157

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks