26 Haziran 2019 Çarşamba - 13:08:08

SON DAKİKA

HİZMET İÇİN KOLLAR SIVANMALI

ERTUĞRUL AYTAÇ

4 Kasım 2015 Çarşamba | 1270 Okunma
1 Kasım seçimlerinde Manisa'da AK Parti'nin tavan yapması iyi değerlendirilmelidir. Hizmet için kollar sıvanmalı. Manisa hizmet açısından 13 yıllık AK Parti iktidarının mağdurları arasındaki illerin başında geliyor. Şehzadeler Şehri'nde her dalda eksiklikler tespit edilip, projeler Başkent'e gönderilip, hayata geçmesi de sağlanmalıdır.
1961 yılında Manisa'ya geldiğimde en modern stat bu şehirdeydi. Bugün, 2015 yılında, aynı stada sahibiz. Diğer illere baktığımızda pırıl çimlerin üzerinde nice statlar yapıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Spor Akademisi mezunudur. Sporun içinden gelen bir siyasetçidir. Başkent'te yıldızı parlak görüntü sergiliyor. Toplumun spor sevgisi ortada, spor kulüplerinin sayısı da yüksek. Manisa'nın modern stada ihtiyacı yok mu? Var olduğunu düşünüyorum. Manisaspor'un sevgiye, ilgiye ihtiyacı var. Etekteki taşları dökerek PTT Ligi'ne tekrar dönmesi sağlanabilir. Bu takım Zorlu Holding patronu Ahmet Nazif Zorlu'nun büyük katkıları ile Vestel Manisaspor olarak Süper Lig'de Manisa'yı temsil etti. Bir tane Manisasporumuz olduğunu unutmayalım.
SORUNLARIMIZA SAYFALAR YETMEZ
Akhisar Süper Lig'de başarıdan başarıya koşuyor, hala stadı bitmedi. Geçenlerde Turgutlu Devlet Hastanesi'ne gittim, ne güzel bir hastane yapılmış Kasaba'ya, hoşuma gitti. Manisa merkezde böyle büyük bir hastaneyi hayata geçiremedik. Manisa merkezinin sorunlarını sıralamaya devam etsem, sayfalar yetmez. Üç belediyenin bir araya gelerek imar sorununu anlaşarak bitirmeleri gerekiyor. Trafik sorunumuzu nasıl çözeceğiz, bilemiyorum.
MANİSA, AK PARTİ'DEN HİZMET BEKLİYOR
Dün Kuyumcu Muzaffer Çakmak'ın ani ölümü sevenlerini üzdü. Erdinç Yumrukaya da teyzesini kaybetti. Hatuniye Camii'nde her iki ailenin dostları ile cenaze namazında bulundum. Bakanlık yapan Rıza Akçalı da oradaydı. Sonra Konak İş Hanı'nda cenaze törenine katılan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil ve Meclis Başkanı Hayati Dolman ile akrabam Mehmet Aloğlu'nun sohbetine ortak oldum. Seçim sonuçlarını konuştuk. Adnan Erbil'le Manisa'nın sorunlarını dile getiren güzel bir sohbette bulundum. Sizin anlayacağınız Manisa tekrar tek başına iktidar olan AK Parti'den, parlamentoda bizleri temsil edecek 5 Milletvekilinden çok şeyler bekliyor.
Yazımı şöyle bitiriyorum; Manisa her türlü hizmete layık bir kent. Gelin hep beraber Manisa'yı çağdaş bir Büyükşehir haline getirelim.

ERTUĞRUL AYTAÇ

4 Kasım 2015 Çarşamba | 1270 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

MABEM'İN BAŞARI GELENEĞİ BOZULMADI
GÜNDEM
(MABEM), LGS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte yine gurur tablosu ortaya çıkardı. Açıklanan sonuçlara göre MABEM'de eğitim gören 4 öğrenci 500 tam puan aldı.
25.6.2019

145

CEMİL ÇÖLLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI
SIYASET
Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı olarak görev yaparken, kendisine ait eczanede şehit edilen eczacı Cemil Çöllü, ölümünün 40'ıncı yılında unutulmadı
25.6.2019

167

İŞYURTLARI FUARI'NA GÖRKEMLİ AÇILIŞ
GÜNDEM
Adalet Bakan Yardımcısı Cengiz Öner'in katılımıyla Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu tarafından düzenlenen, İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı açıldı
25.6.2019

157

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks