17 Haziran 2019 Pazartesi - 10:26:28

SON DAKİKA

HAYLAZZ'DA EĞLENCEYE DOYULMUYOR

ERTUĞRUL AYTAÇ

8 Aralık 2015 Salı | 1725 Okunma
Hafta sonu yorgunluğumu Haylazz'da attım. Manisa'nın tek eğlence merkezinde Cengiz Kurtoğlu sahne aldı. 1980'li yılların popüler şarkılarını güzel yorumuyla sunan ünlü sanatçı, kendisini dinlemeye gelenlerin unutamayacakları bir gece yaşamalarını sağladı. Türkiye'de fantezi müziğin efsane ismi Cengiz Kurtoğlu'nun hayranları çok fazlaydı. Haylazz'da oturacak yer kalmadığı için, çoğu Cengiz Kurtoğlu hayranı ayakta kaldı, ama bu durumdan da mutluydular. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün eşi Şeyda hanımla katıldığı muhteşem konserde ben, Hasan Geriter, Mustafa Parlak, Sezai Gürcan, Turan Bulak, Yılmaz Gençoğlu ve eşlerinin bulunduğu masadaydım.
YERİMDE DURAMADIM
Önce solist olarak Gamze Dursun çıktı. Genç nesle hitap eden şarkıları ile herkesi mest etti. Ben bile yerimde duramadım. Organize güzeldi. Yönetici Selma Kadak'ın gece boyunca hiçbir aksaklığa meydan vermemek için büyük çaba sarf ettiğini gördüm. Saat 23.00 sıralarında Cengiz Kurtoğlu sahnede yerini aldı. Yılların eskitemediği sanatçı, ekibiyle, kendine özgü yorumlarıyla dinleyicileri mest etti. Efsane sanatçının hayranlarıyla kurduğu iletişim ise harikaydı, neredeyse tüm istek parçaları söyledi, elini tutmak isteyen, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı. Bir ara Başkan Cengiz Ergün'ü de sahneye davet etti. Hemşerisi olan işletme sahibi Mevlüt Aktan'a teşekkür etti. Kısacası Haylazz, sıcak, samimi ve eğlence dolu bir geceyi Cengiz Kurtoğlu ile doya doya yaşadı.
İZMİR'E GEREK YOK, ARTIK HAYLAZZ VAR
Haylazz bundan sonra da ünlü sanatçıları Manisalılarla buluşturacak. Genç solist Gamze Dursun ise her hafta sonu Haylazz'da eğlenmeyi sevenlerin karşısında olacak. Manisalı olarak eğlenmeyi sevenlerin 30 kilometre uzaktaki İzmir'e gitmelerine gerek kalmayacağı düşüncesindeyim bundan sonra.
Haylazz'da herkesin gönlünce eğleneceği ortam var. Yorgunluğumuzu attıktan sonra rahatça evimize gideceğimiz bir eğlence merkezi Haylazz…

ERTUĞRUL AYTAÇ

8 Aralık 2015 Salı | 1725 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

ANA BORU PATLADI MAHALLE SU ALTINDA KALDI
SIYASET
Manisa'da şehre su veren ana borulardan birinin patlaması sonucu yollar çöktü, evleri su bastı
16.6.2019

84

BÜYÜKŞEHİR'İN ÇEVRECİ YATIRIMLARI GEDİZ'İ KORUYOR
SIYASET
MASKİ şuana kadar 118 milyon metreküp evsel nitelikli atıksuyu arıtarak sağlıklı bir şekilde Gediz ve Bakırçay'a deşarj etti
16.6.2019

87

ÖĞRENCİLERDEN HAYAT KURTARAN PROJE
SIYASET
Danışman öğretmenleri Mehmet Horozoğlu'nun lise yıllarında sobadan sızan karbonmonoksit gazı zehirlenmesinden etkilenen iki öğrenci, 4 aylık bir çalışmanın sonucunda hayat kurtaran bir projeye imza attı.
16.6.2019

96

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks