18 Ocak 2019 Cuma - 21:02:56

SON DAKİKA

HAYAT MANİSANIN SESİ OLDU

ERTUĞRUL AYTAÇ

14 Ocak 2017 Cumartesi | 1334 Okunma
Geçen hafta Cuma günü sulu karın Manisa'yı esir aldığı gündü. Sokakta gezmeyi bırakın evden çıkmak yürek ister. Böyle havaları hiç sevmem. Ancak mecburiyet olursa çaresiz yollara düşerim. Biliyorsunuz bir sure önce Haşim Ağar medya alanından çekildi. Hayat Gazetesi'ni daha önce medya sektöründe bulunan hayırsever işadamı Kamber Ali Atabey almıştı. Yeni patron gazetenin yeni yıldı yeni ismi ile hayata devam etmesini arzu ettiği için 2016 yılının sonuna kadar bu konuda çalışmalar yaptı. İsim belirledi. Gazetenin ismini de ‘Manisa'nın Sesi' olarak 2 Ocak 2017 yılında değişiklik yaptı. Hayat oldu Manisa'nın Sesi. Kamber Ali Atabey gazete patron olarak Manisa'nın Sesi'ni Giritligil Otel'de tanıtım kokteyli düzenlemişti. İşte hava şartlarının kötü olduğu gündü geçen cuma. Kalktık gittik Giritliğil Otel'e. Tamer Balatlı otelin sahibi olarak oradaydı. Ben gidene kadar Kamber Ali Atabey üç-dört sefer aramış, yağmurdan duymadım. Beni görünce "Büyük başkan sensiz olmaz" dedi. Giritliğil Oteli'nin mimarisini yapan Zafer Ünal'dır. Salonda herşey mükemmel. Tatlı bir heyecan var. Kamber Ali Atabey son hazırlıkları control ediyor. Konuklar da yavaş yavaş geliyor. AK Parti'den Milletvekili Selçuk Özdağ, CHP'den Yıldız Tur Biçer gelmiş. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Manisa'da olmadığı için başkanvekili Mehmet Güzgülü, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkan Vekili Şule Uygur, Baro Başkanı Ali Arslan, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, CHP İlçe Başkanı Semih Balaban, Basın İlan Kurumu Müdürü Yusuf Kahraman, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Şehzadeler Belediyesi Basın Danışmanı Bilal Demir, Valilik Basın Halkla İlişkiler Müdürü Şehriban Yıldırım, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, Anadolu Ajansı'na atanan Selman Türk, Ali Filizkan, Mehmet Hakkı Özbayır, çeşitli gazetelerde görev yapan meslektaşlarım, Manisa'nın Seni tanıtım kokteylindelerdi. Sunuculuğu Nezih Varol yaptı. Kamber Ali Atabey konuştu. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, CHP Milletvekili Yıldız Tur Biçer, AK Parti Milletvekili Selçuk Özdağ birer konuşma yaparak tekrar medya dünyasına dönen Kamber Ali Atabey ve gazete çalışanlarına hayırlı olmasını dilediler. Bilhassa AK Parti Milletvekili Selçuk Özdağ bu kokteyle katılmak ve Kamber Ali Atabey'i kutlamak için programını değiştirerek geldiğini konuşmasında vurguladı. Manisa'nın Sesi'nin yeni yüzünü gösteren gazetelere baktık. Ulusal ve yerel medyada sıkıntı vaken bu dalda yeni ekmek kapısı açan bütün patronları kutlarım. Kamber Ali Atabey de geçmiş tecrübesinde gördüğü zararlara, Manisa'nın Sesi olma duygusuyla devam etmesi güzel birşey. Manisa medyasının güçlü olması halkın sesi ve kulağının aydınlanmasını sağlar. Kamber Ali Atabey'e tekrar gazete patronluğuna döndüğü için Allah kolaylık versin. Başarılarının devamını dilerim.

ERTUĞRUL AYTAÇ

14 Ocak 2017 Cumartesi | 1334 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

HEM TASARRUFU ÖĞRENDİLER HEM HEDİYE ALDILAR
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdürlüğü, Su Tasarrufu Eğitim Projesi kapsamında Yunusemre'nin Pelitalan İlkokulu'nu ziyaret ederek suyun değerini anlatan eğitim semineri düzenledi
18.1.2019

23

BÜYÜKŞEHİR'İN MİNİKLERİNİN İLK KARNE HEYECANI
GÜNDEM
Çocukların okul öncesi eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kent Park Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde öğrenim gören minikler, ilk karnelerini almanın heyecanını yaşadı.
18.1.2019

26

ŞEHİTLER'E 4 KİLOMETRELİK DERE TEMİZLİĞİ
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Şehitler Mahallesi'ndeki tarım arazilerini dere taşkınlarından korumak için 4 kilometrelik dere temizlik çalışmasına başladı.
18.1.2019

26

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks