23 Ocak 2019 Çarşamba - 08:20:56

SON DAKİKA

HASAN ERYILMAZ DA MUTLULUĞA UÇTU

ERTUĞRUL AYTAÇ

7 Kasım 2015 Cumartesi | 1667 Okunma

Sonbaharın en güzel gününde güzel bir nikaha tanıklık ettik. Gülsen-Kazım Eryılmaz'ın Büyükşehir Daire Başkanlığı yapan oğlu Hasan ile Şadiye- Yavuz Genit'in kızı Deniz Alya, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'in kıydığı nikahla dünyaevine girdiler.
Bu mevsimde böyle bir havayı yakalamak ancak birbirlerini seven çiftlere nasip olur. Hasan ve Deniz Alya Eryılmaz birbirlerine yakışmış. Nikah alanı özenle hazırlanmış. Anemon Otel'in çimler üzerine kurduğu düzen de mükemmeldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün rahatsızlığı devam ettiği için eşi Şeyda Hanım nikah şahitliği yaptı. Evlilik cüzdanını da çiftlere Şeyda Hanım taktim etti.
Ömer Faruk Çelik'i sevdiğimi herkes bilir. Dün nikah töreninde güzel bir konuşma yaptı. Nikah şahitleri arasında MHP'nin 24. dönem milletvekili Sinan Oğan vardı. Çiftlere mutluluklar dileyen Sinan Oğan "Güneşli günler yakında" dedi. Sinan Oğan MHP'den Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin talebi ile ihraç edilmişti. Mahkeme kararı ile de Sinan Oğan kararı iptal ettirerek, "Beni MHP'den kimse koparamaz" diyordu. MHP'li Sinan Oğan'a nikahta büyük ilgi vardı. Herkes fotoğraf çektirmek için Sinan Oğan'la yarıştılar. Ali Suat Ertosun da nikah şahidiydi. Kendisi Yavuz-Şadiye Genit ailesinin yakın dostu olur. O da çiftlere bir fıkra ile mutluluklar diledi.
Nikah töreni ne kadar görkemli ise davetliler de o kadar seçkindi. Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve çalışanları Hasan-Deniz Alya Eryılmaz'ın mutlu gününde yalnız bırakmadılar. Çiftin mutluluklarına ortak oldular. Bana da çiftlerin mutluluklarının bir ömür boyu sürmesini dilemek düşer. Sağlıklı bir yaşamla sevginiz daim olsun.

ERTUĞRUL AYTAÇ

7 Kasım 2015 Cumartesi | 1667 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

90 MİLYONLUK YATIRIM GÜN SAYIYOR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüsler hakkında açıklama yaptı
22.1.2019

104

"İTTİFAKIN ADAYI OLMAK GURUR VERİCİ"
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında konuk etti. Başkan Ergün, yerel seçimlerle ilgili konuştu
22.1.2019

68

MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİ KALİTESİNİ BELGELEDİ
SIYASET
MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi, bu süreç kapsamında "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.
22.1.2019

58

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks