20 Mart 2019 Çarşamba - 00:45:26

SON DAKİKA

HALUK ULUSOY DÜĞÜNDEYDİ

ERTUĞRUL AYTAÇ

8 Mayıs 2017 Pazartesi | 2431 Okunma
Ali İpek dostumuzun Denizli ve Türkiye'de karizması yüksektir. İpek ve Uslu ailesinin mutluluğunu paylaşmaya gelenler ile dolup taştı Pamukkale. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün de heybetli çiçeği salona girerken göze batıyordu. Pamukkale'de gezimiz bitince otelin havuz kenarına doğru yürüyoruz. Oğlum Gökhan "Haluk Ulusoy burada" dedi. Baktım yanında Mutlu Çelik. Beraberce gittik. Futbol Federasyonu başkanlığı yapan Haluk Ulusoy'la beraber olduk. Daha sonra Mutlu Çelik ile oğlum Gökhan ve dürümcü Mehmet ile sohbet ettik. Federasyon ikinci başkanlığını yapan Ata Aksu, Mevlüt Güzel de Ali İpek'in oğlunun düğün yemeğindeydi. Gecede Haluk Ulusoy'a ilgi fazlaydı. Ayaküstü sohbette kendisine Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün Mesir macununun saçılma törenine davetini ilettim.Ulusoy "Selam söyle. Kuşadası'ndaki oteline bile daha gidemedim. Ziyaretine geleceğim" dedi. Ali İpek ve Abdülkadir Uslu aileleri eşleri ile masaları dolaşarak davetlilerin arzu ve isteklerini soruyorlardı. Yusuf Şimşek hocam da oradaydı. Muhteşem bir gece yaşıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde Mevlüt Güzel'in masasına taşındık. Mevlüt Güzel'le güzel günlerin hatıraları var. Manisa'ya geldiğinde Necmi Temizel ile birlikte çok olduk. Ahmet Erken'in temsilciliğinde önemli maçlara atayan kişiydi. Oğlum Gökhan ile futbol hakemler üzerine koyu bir sohbete daldılar. Ben Avni Erboy'un masasına gittim. Denizlili diğer dostlarla beraber oldum. Yemeği eğlencesi ile dört dörtlük bir geceydi. Nurçin ve Tuna İpek'e mutluluklar dilerim.

ERTUĞRUL AYTAÇ

8 Mayıs 2017 Pazartesi | 2431 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

63

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

64

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

63

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks