23 Ocak 2019 Çarşamba - 08:58:26

SON DAKİKA

HAKAN ALTUN MEST ETMİŞ

ERTUĞRUL AYTAÇ

2 Şubat 2016 Salı | 1226 Okunma
Hakan Altun'u tanımayanımız yok. Genç yaşta şöhreti hakkıyla yakalamış bir yetenek. O'na fantezi müziğin yaşayan efsanesi de diyorlar. 1998 yılında çıkardığı ilk albümüne adını vermişti, ‘Hakan' diye. Bu albümün çıkış parçası olan ‘Hani Bekleyecektin' ile de üne kavuşmuştu. Hemen peşinden ‘Ağlamak Yok Yüreğim' adlı ikinci albümüyle zirveye oturdu. Sonra sırasıyla yaptığı her albümü çok tuttu. Gençler kadar belli bir yaşın üzerindekiler de O'nu sevdi.
HAYLAZZ YIKILDI
Geçtiğimiz yıl 13 şarkıdan oluşan ‘Aşk Lütfen Gel' adlı albümüyle bir kez daha hit olan Hakan Altun, hayranlarıyla buluşmak için ilk defa geldiği Manisa'da eğlencenin merkezi Haylazz'da sahne aldı. Başarılı sanatçıyı Haylazz''ın o muhteşem ortamında izlemeyi çok istedim, ama bir dizi programım nedeniyle geceye gidemedim. Nezih Varol oradaydı, büyük keyif alarak izlemiş, haberini de yaptı. Geniş mekana rağmen çok sayıda hayranıyla dolup taşan Haylazz'da gördüğü ilgiden Hakan Altun çok mutlu olmuş. Saat 23.15'de çıktığı sahnede yaklaşık iki buçuk saat kalan ünlü sanatçı sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşatmış. Gece boyunca onlarca yorumuyla yüzlerce hayranına akıl almaz bir performans sergileyen Hakan Altun, hala zirvede olduğunu da bir kez daha ortaya koymuş.
FANTAZİ MÜZİĞİ SEVİYORUZ
Türklerin sevdiği bir çok müzik türü var. Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Türk Pop Müziği gibi. Ama fantezi müziğin yeri bir başka. Hem gençler, hem de belli bir yaşın üzerindeki müzik severler bayılıyor bu tarza. Eğlence mekanlarının da aranan müziği haline geldi. Hem ağlatıyor, hem güldürüyor, hem de oynatıyor fantezi müzik. Hakan Altun da bu müzik türünün önemli, başarılı bir ismi. Kendisini kutlarım.
HAYLAZZ EKİBİ SÜPER
Müzik severlerin ve hayranlarının samimi duygularla yoğun ilgi gösterdiği Hakan Altun, Haylazz sahnesinde zirveye oturan ilk şarkılarından günümüze kadar sevilen birçok parçasını başarıyla seslendirmiş. Hızlı şarklılarda oynayan, slow müziklerde dans eden müşteriler, eğlencenin tavan yaptığı anlarda da Hakan Altun'a eşlik ederek şarkılar söylemiş. Görüntüsünü de izledim. Gerçekten mükemmel bir performansı vardı. Tabi ki Haylazz'ın mükemmel hizmet kalitesi ve konforuna değinmeden geçmeyeceğim. Mekandaki tüm yoğunluğa rağmen hiçbir sorun yaşanmazken, müşteriler efsane sanatçıyı rahat bir şekilde saatlerce dinleme şansına sahip oldu. Organizasyonu başından sonuna başarıyla yürüten Selma Kadak ise geceye katılan konukların takdirini kazandı. Hepsini kutlarım.

ERTUĞRUL AYTAÇ

2 Şubat 2016 Salı | 1226 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

90 MİLYONLUK YATIRIM GÜN SAYIYOR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüsler hakkında açıklama yaptı
22.1.2019

106

"İTTİFAKIN ADAYI OLMAK GURUR VERİCİ"
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında konuk etti. Başkan Ergün, yerel seçimlerle ilgili konuştu
22.1.2019

68

MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİ KALİTESİNİ BELGELEDİ
SIYASET
MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi, bu süreç kapsamında "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.
22.1.2019

59

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks