20 Haziran 2019 Perşembe - 10:18:14

SON DAKİKA

GÜZEL İNSAN HİKMET İZCİ ARAMIZDAN AYRILDI

ERTUĞRUL AYTAÇ

5 Kasım 2018 Pazartesi | 722 Okunma


Manisa esnafı her geçen gün azalıyor. İzci ailesi Manisa’nın gözbebeği. Yıllar önce Mustafa İzci’yi kaybetmiştik. Manisaspor’a başkanlık yaptığı yıllardan beri tanırdım Mustafa abiyi. Spora merakı vardı. Didi’nin Fenerbahçe’sini Manisa’ya getirmişti. Bende genç bir gazeteciydim. Didi ile röportaj yapmıştım. Daha sonra İlhan abi (İzci) ile dünür olduk. Güzel günler geçirdik ve dünürüm İlhan İzci’yi de geçtiğimiz yıllarda kaybetmiştik. Hayat adete sinema filmi gibi bu güzel aileden bir çınar daha hayata gözlerini yumdu. Cumartesi günü de güzel insan Hikmet abiyi (İzci) kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık. Hatuniye Camii’sinin avlusu doldu taştı. Taziyeleri hikmet abinin oğlu Cemal İzci, damadım Serdar İzci, Akın İzci ve amcaları Mümtaz İzci kabul ediyordu. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, İYİ Parti Milletvekili Tamer Akkal, CHP Milletvekili Özgür Özel, Hatuniye Camii’nde cenaze törenindeydi. Ben Aydın Besen’le birlikte gittim. Cemal İzci’ye başsağlığı diledikten sonra Mümtaz İzci’nin yanında oturduk. Mümtaz İzci ile Aydın Besen asker arkadaşı. Haşim Ağar, Ali Filizkan, Zafer Ünal, dişçi Remzi Örümlü, Hasan Geriter, Azmi Açıkdil cenazede gözüme takılanlar arasındaydı. Hikmet abi (İzci(‘ye sevenleri son görevlerini yapmak için Hatuniye Camii’ne koştular. Hikmet abi güzel insan, sevenin çokmuş. Nur içinde yat Hikmet abim, acılı ailesine başsağlığı dilerim.

 

KIBRIS’TA TANIDIĞIM BAHRİ’Yİ DE KAYBETTİK

 

Pazar günü de öğle namazında Hatuniye Camii’ndeydik. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Kendine iyi bak. Hiçbirşeye üzülme. Genç yaşta Bahri’yi de kaybettik” dedi. Büyükşehir belediye Başkanı Cengiz Ergün kaybettik dediği Bahri Küçükoğulları’ydı. Yunusemre Belediye Meclis Üyesi. Kendisi ile Kıbrıs’ta tanıştık. Gençti, hoş sohbetini sevmiştim. Manisa’da buluşalım demişti. Buluşamadan aramızdan ayrıldı. Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ve CHP Milletvekili Özgür Özel de cenaze törenindeydi. Manisa hafta sonu iki değerli insanı kaybetti. Küçükoğlu ailesine de başsağlığı diliyorum.

ERTUĞRUL AYTAÇ

5 Kasım 2018 Pazartesi | 722 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BAŞKAN DUTLULU, İSTANBUL'DAKİ AKHİSARLILAR İLE BULUŞTU
SIYASET
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, İstanbul'da yaşayan Akhisarlılar ile bir araya geldi.
17.6.2019

473

ALAŞEHİR'DE DERE TAŞTI SEL SULARI 2 TRAKTÖRÜ SÜRÜKLEDİ
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde aniden bastıran şiddetli yağmur sonrası taşan derenin suları derede kum yükleyen iki traktörü metrelerce sürükledi.
17.6.2019

444

ANA BORU PATLADI MAHALLE SU ALTINDA KALDI
SIYASET
Manisa'da şehre su veren ana borulardan birinin patlaması sonucu yollar çöktü, evleri su bastı
16.6.2019

547

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks