21 Mart 2019 Perşembe - 23:48:28

SON DAKİKA

GÜN KADINLARIMIZIN GÜNÜYDÜ

ERTUĞRUL AYTAÇ

9 Mart 2017 Perşembe | 827 Okunma
Gücü ve tutkusuyla yeni umutlar yaratan tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak başlıyorum yazıma. Dün kutlamalara katılmak üzere kalktım. Hava şartları yapılan programların hızlı bir şekilde yapılmasını sağladı. Fatih Nikah Salonu'nun yeni dizaynını kadınlar günü nedeniyle gördüm. Büyük Başkan Cengiz Ergün ilk kutlamayı burada gerçekleştirdi. CHP Grup Başkan Vekili Manisa Milletvekili Özgür Özel de kadınlarımızın önemli gününde Manisa'daydı. Başkan Cengiz Ergün'le birlikteydi. Sezarın hakkını sezara vermek gerekiyor. Milletvekili Özgür Özel'in hızına ayak uydurmak çok zor. Başkan Cengiz Ergün hanımlara çiçeklerle birlikte çeşitli hediyeler Verdi. Ben kültür sitesindeki sergi açılışı için erken ayrıldım. Sergiye Cumhuriyet Başsavcısı Akif Celalettin Şimşek, terörden sorumlu savcı Kazım Özsoy, Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç eşleri ile katıldılar. Başkan Cengiz Ergün ile birlikte kurdeleyi keserken Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Önal, Yunus Emre Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur da vardı. Serginin kurtele kesiminde hanımlara öncelik tanındı. Başsavcımla ayak üstü de olsa sohbet etme imkanını buldum. Başkan Cengiz Ergün'ün hanımlarla ilgili çok sosyal projeler geliştirdiğini de biliyoruz, 17 ilçe de buna önem veriyor.
Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şube Başkanı ablam Mübeccel Kafkaslı ve dernek üyeleri de Başkan Cengiz Ergün'e ziyarette bulundular. Mübeccel Kafkaslı'yı 1970 yılından beri tanırım. Sosyal çalışmaların Manisa'da bir noktaya gelmesinde büyük emeği vardır. Başkan Ergün konsey üyesi hanımlarla yaptıklarını ve yapacağı projeleri anlatmış. Kadınlarımızın günlerini tekrar kutluyorum.

ERTUĞRUL AYTAÇ

9 Mart 2017 Perşembe | 827 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BAKIRLIOĞLU'NDAN TARIM BAKANI'NA ÇAĞRI
GÜNDEM
CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, "Sofralık zeytine pirim verilmesi müjdesini Akhisar'dan verin" dedi
21.3.2019

38

DOWN SENDROMU GÜNÜ'NDE ANLAMLI ETKİNLİK
GÜNDEM
GENÇLİK ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Muradiye Kız Yurdu, "21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü" kapsamında anlamlı bir etkinlik düzenledi.
21.3.2019

38

Ankara'nın Sevilen Sanatçısı Murat Sönmez
MAGAZIN
Murat Sönmez'in Youtube Kanalına Abone Olmayı Unutmayın.
21.3.2019

22

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks