20 Mart 2019 Çarşamba - 00:11:15

SON DAKİKA

GİRİTLİGİL OTEL"DE MUHTEŞEM NİKAH

ERTUĞRUL AYTAÇ

29 Temmuz 2016 Cuma | 2018 Okunma
Geçen hafta sonu daha önceden planlanan nişan, düğün törenleri art arda Manisa'da gerçekleşti. Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çalışkan, Makine Mühendisi kızı Özge Çalışkan'ı Gemi İnşaat Mühendisi Tanberk Serdar ile Giritligil Otel'in otantik salonunda evlendirdi. İsmail Çalışkan'ı 1980 yıllarından beri tanırım. Erdinç Yumrukaya ile atıldıkları iş hayatında çalışkanlığı ile hep ön plana çıkmıştır. İyi bir esnaftır. Müşteri ilişkilerinde ikna kabiliyeti yüksektir. Aile olarak da Manisa'da saygın bir yeri vardır. Eşim Nermin hanım da hem eşi Ayten hanımı, hem de İsmail'i çok sever. O gün sağlık sorunlarını bir kenara bırakarak Çalışkan ailesinin mutluluk tablosuna ortak olmak için Giritligil Otel'deki nikah törenine katıldım.
DOSTLAR BİR ARADAYDI…
Giritligil Otel'inin salonunun nikaha gelen davetliler tarafından dolup taştığı törende konukları İsmail Çalışkan, eşi Ayten Çalışkan, dünürleri Bora ve Melek Serdar çifti ile karşıladılar. Giritligil Otel'inin yapımını üstlenen ve Manisa'ya tarih katan otelin hayata geçmesinde emeği olan, belediye başkanlığı da yapan Zafer Ünal nikahtaydı. Genç çift Özge ve Tanberk'in nikahına iki ailenin dostları ve akrabaları katıldı. Erdinç Yumrukaya ev sahibi gibi konuklarla iki oğlu ile ilgileniyordu. Demirci'de üç dönem belediye başkanlığı yapan Mehmet Babayiğit de nikahtaydı. Doğan Gode'yi uzun süredir görmemiştim. Hoş sohbet ettik. Ali Filizkan da nikaha tatilini yarıda keserek katıldı. Nikah törenine katılanları yazmaya kalksam sayfam yetmeyecek. Genç çifte, anne ve babalara mutluluklar dilerim.

ERTUĞRUL AYTAÇ

29 Temmuz 2016 Cuma | 2018 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

58

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

59

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

58

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks