23 Ocak 2019 Çarşamba - 08:21:42

SON DAKİKA

GİRİTLİGİL OTEL"DE MUHTEŞEM NİKAH

ERTUĞRUL AYTAÇ

29 Temmuz 2016 Cuma | 1891 Okunma
Geçen hafta sonu daha önceden planlanan nişan, düğün törenleri art arda Manisa'da gerçekleşti. Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Çalışkan, Makine Mühendisi kızı Özge Çalışkan'ı Gemi İnşaat Mühendisi Tanberk Serdar ile Giritligil Otel'in otantik salonunda evlendirdi. İsmail Çalışkan'ı 1980 yıllarından beri tanırım. Erdinç Yumrukaya ile atıldıkları iş hayatında çalışkanlığı ile hep ön plana çıkmıştır. İyi bir esnaftır. Müşteri ilişkilerinde ikna kabiliyeti yüksektir. Aile olarak da Manisa'da saygın bir yeri vardır. Eşim Nermin hanım da hem eşi Ayten hanımı, hem de İsmail'i çok sever. O gün sağlık sorunlarını bir kenara bırakarak Çalışkan ailesinin mutluluk tablosuna ortak olmak için Giritligil Otel'deki nikah törenine katıldım.
DOSTLAR BİR ARADAYDI…
Giritligil Otel'inin salonunun nikaha gelen davetliler tarafından dolup taştığı törende konukları İsmail Çalışkan, eşi Ayten Çalışkan, dünürleri Bora ve Melek Serdar çifti ile karşıladılar. Giritligil Otel'inin yapımını üstlenen ve Manisa'ya tarih katan otelin hayata geçmesinde emeği olan, belediye başkanlığı da yapan Zafer Ünal nikahtaydı. Genç çift Özge ve Tanberk'in nikahına iki ailenin dostları ve akrabaları katıldı. Erdinç Yumrukaya ev sahibi gibi konuklarla iki oğlu ile ilgileniyordu. Demirci'de üç dönem belediye başkanlığı yapan Mehmet Babayiğit de nikahtaydı. Doğan Gode'yi uzun süredir görmemiştim. Hoş sohbet ettik. Ali Filizkan da nikaha tatilini yarıda keserek katıldı. Nikah törenine katılanları yazmaya kalksam sayfam yetmeyecek. Genç çifte, anne ve babalara mutluluklar dilerim.

ERTUĞRUL AYTAÇ

29 Temmuz 2016 Cuma | 1891 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

90 MİLYONLUK YATIRIM GÜN SAYIYOR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüsler hakkında açıklama yaptı
22.1.2019

104

"İTTİFAKIN ADAYI OLMAK GURUR VERİCİ"
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında konuk etti. Başkan Ergün, yerel seçimlerle ilgili konuştu
22.1.2019

68

MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİ KALİTESİNİ BELGELEDİ
SIYASET
MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi, bu süreç kapsamında "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.
22.1.2019

58

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks