20 Mart 2019 Çarşamba - 00:53:43

SON DAKİKA

GAZETEM OLAYIN YAŞ GÜNÜ KUTLAMASI

ERTUĞRUL AYTAÇ

2 Mart 2017 Perşembe | 985 Okunma
Manisa Olay Gazetesi'nin mutlu günüydü. Yayın hayatının 4 yılını tamamlamış, 5. yılına adım atıyordu. Genel Yayın Yönetmeni Ertan Korkmaz ve Yazı İşleri Müdürü Esra Kale gazetemizin bir sayfasını pasta yaptırmış. Medya Grup Başkanı olarak sürpriz bir program yaptım. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa'yı Mesir'i Tanıtma ve Turizm Derneği Başkanı Ufuk Tanık, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve bugünümüze Ankara'dan gelerek katılan Sabah'ın usta duayen yazarı Yavuz Donat ile gazetede buluştuk ve mesai akadaşlarımızla birlikte ‘Nice yıllar' diyerek pastamızı kestik. Bu mutlu günümüzde Ahmet Erken ve Güngör Çalışır da yanımızdaydı.
Olay Gazetesi'nin kuruluşunda da bugün de mesai arkadaşlarımla birlikteydim. Gazetemizin kuruluş yılını erken saatlerde unutmayan AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ da beni arayıp bu özel günümüzü kutlayanlar arasındaydı. Özdağ en kısa zamanda Olay'da buluşma dileğinde bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'in Yavuz Donat'ın da olduğu ortamda bugünü kutlamak Olay Gazetesi ailesi için gurur vericiydi. Patronumuz Mevlüt Aktan bir yakının vefatı dolayısıyla Rize'deydi. Hayat bu devam ediyor. Manisa Olay Gazetesi değişik bakışı ile attığı manşetlerle gündem oluşturmakla okuyucunun dikkati çeken bir gazete. Bundan sonra da genç ekibimizle aynı çizgide yolumuza devam edeceğiz. Büyükşehir Başkanı Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Çelik ve sevgili dostum oğlum Gökhan'ın nikah şahidi Yavuz Donat'ın koyu sohbetlerini dinlemekten keyif aldık. Nice yıllar dileği ile iyi ki varsın Manisa Olay…

ERTUĞRUL AYTAÇ

2 Mart 2017 Perşembe | 985 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BÜYÜKŞEHİR ÖRENCİKLİ ÜRETİCİLERİN YANINDA
GÜNDEM
Kırsal kalkınmanın sağlanması ve üreticilerin gelirlerinin artması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, hayvan içme suyu göletlerinde temizlik çalışmalarına devam ediyor.
19.3.2019

63

DEV SPOR KOMPLEKSİ MANİSALILARI BEKLİYOR
GÜNDEM
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün girişimleriyle uzun yıllardır atıl durumda bulunan Sümerbank arazisi üzerinde projelendirilen Sümerpark Bülent Yelkenci Spor Kompleksi, Manisalı konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor
19.3.2019

65

SARUHANLI DOĞALGAZA KAVUŞTU
GÜNDEM
Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde Aksa Doğalgaz tarafından döşenen doğalgaz dağıtım hatlarının temeli düzenlenen törenle atıldı.
19.3.2019

64

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks