19 Mart 2019 Salı - 06:55:51

SON DAKİKA

GAZETECİLERİN GENEL BAŞKANI KOLAYLI MANİSA"DAYDI

ERTUĞRUL AYTAÇ

29 Kasım 2016 Salı | 899 Okunma
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Konfederasyonda Başkan Yardımcısı Sefa Özdemir ile Manisa Basın İlan Kurumu Müdürlüğü'ne yeni başlayan Yusuf Kahraman'la cemiyette beraber olduk. Nuri Kolaylı ve Sefa Özdemir aynı zamanda Basın İlan Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi. Basın İlan Kurumu'nun şubelerini denetlemek için Ege Bölgesi'ne çıkınca yönetim kurulu üyelerimizle birlikte olma fırsatını yakalayınca yenel medyanın sorunlarını ve Basın İlan Kurumu'nun son aldığı kararları masaya yatırdık. Yeni yılda yerel basında Basın İlan Kurumu'ndan resmi ilan alan gazetelerin asgari kadrolarında yapılan değişiklik üzerine konuştuk. 1 Ocak'tan itibaren düzeltmen kadrosu kaldırıldı. Onun yerine köşe yazarı kadrosu uygun görülmüş. Bunun üzerine de herkes fikirlerini söyledi. Nuri ve Sefa başkan bizleri yeni düzenlemeler üzerine bilgilendirdi. Yerel medyanın traj konusunu da masaya yatırdık. Ben bugün ulusal medyadaki traj düşüklüğünün taban yaptığını yerel madyada buna göre bir ayarlanma yapılmasını savundum. Genel Başkan Nuri Kolaylı da bu konuda çalışma başlattıklarını söyledi. Komisyon kurulduğunu bunun başına Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Doçent Yardımcısı Oğuzhan Kavaklı'nın getirildiğini ifade etti. Genel Başkan Nuri Kolaylı ile birlikte Basın İlan Kurumu Müdürü Yusuf Kahraman'la da tanışma fısatını bulduk. Akşam birlikte Sofra Levent'in Anıt'ında beraber yemek yedik. Geceyi Manisa'da Giritligil Otel'de geçirdiler. Faydalı bir görüşme oldu.

ERTUĞRUL AYTAÇ

29 Kasım 2016 Salı | 899 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

RUHLARINIZ ŞAD OLSUN!!
GÜNDEM
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Manisa'da anma programları gerçekleştirildi
18.3.2019

124

ADD, ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ İÇİN LOKMA DÖKTÜRDÜ
GÜNDEM
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Manisa Şubesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 104. yılında, Çanakkale şehitleri ve vatan savunmasında hayatını kaybeden tüm şehitlerin anısına lokma döktürdü.
18.3.2019

116

DEVLET BAHÇELİ KENDİ ADINI TAŞIYAN KAVŞAKTAN GEÇTİ
GÜNDEM
Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşen görkemli açılış töreninde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin adını taşıyan modern kavşağın da resmi açılışı yapıldı
18.3.2019

119

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks