23 Ocak 2019 Çarşamba - 01:59:42

SON DAKİKA

ERSAN ATILGAN HAYIRLARIYLA KONUŞULUYOR

ERTUĞRUL AYTAÇ

25 Mart 2016 Cuma | 1770 Okunma
Ersan Atılgan siyasette ve ticarette 10 numara. Belediye Başkanlığı yaptı. 12 Eylül'den sonra ticaret hayatına ciddi bir şekilde başlangıç yaptı. Selimşahlar'da üzüm işletmesi kurdu. Ticaret yaşamında disiplinli yapısı ile hızlı bir yükseliş gösterdi. İngiltere başta olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerine Manisa'nın simgesi kuru üzüm ihracatına başladı. 1986 yılına kadar siyasetten uzak durdu. Rahmetli Ekrem Pakdemirli ile tanışması sonrası, arzulu olmamasına rağmen siyasete dönmek zorunda kaldı. Anavatan Partisi'nin (ANAP) tam yetki ile İl Başkanlığı'nı yaptı. Mesut Yılmaz'ın Genel Başkan seçilmesinde büyük payı oldu. Bir süre sonra da tekrar siyasete "Elveda" deyip işinin başına döndü.
BENİM ABİMDİR
Ersan Atılgan'ın Belediye Başkanlığı döneminde Basın Danışmanı olarak görev yaptım. Her zaman yanında oldum. Benim Ersan abimdir. Sık sık Ulupark'da beraber oluruz, ara sıra da dostlarıyla birlikte yemekler düzenler, geçmiş ışığında geleceğin analizini yaparız.
HAYIR İŞLERİNİ SEVER
Ersan Atılgan "Dünya malı, dünyada kalır" sloganı ile kazancının büyük bölümünü hayır işlerine ayırıyor. Sağlıkla ilgili hayırları bugünlerde Manisalılar tarafından konuşuluyor. Sağlığın baş belası kanser hastalığının erken teşhisi için Sağlık Müdürlüğü'ne mobil kanser tarama aracı hibe etti Ersan Atılgan. Törende duygulu anlar yaşandı. Ersan abimin konuşurken gözleri doldu. Herkes sağlık alanına yaptığı hizmet nedeniyle Ersan Atılgan'a şükranlarını sunuyordu.
YENİ BİR PROJEYİ DE DEĞERLENDİRECEK
Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi'nin de hayırsever iş adamı Ersan Atılgan'dan talebi var. Çocuk Yoğun Bakım Servisi için isteklerini ve ihtiyacın aciliyetini Başhekim Prof. Dr. Emin Kurt, Ersan abiye anlattı. Ersan Atılgan bu sırada eşi Handan hanım için de bir Sağlık Ocağı yaptıracak. Onun için biraz düşündü, "Projeyi getirin, değerlendireyim" dedi.
Ersan abime de bu yakışırdı, Allah ondan razı olsun.

ERTUĞRUL AYTAÇ

25 Mart 2016 Cuma | 1770 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

90 MİLYONLUK YATIRIM GÜN SAYIYOR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüsler hakkında açıklama yaptı
22.1.2019

71

"İTTİFAKIN ADAYI OLMAK GURUR VERİCİ"
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında konuk etti. Başkan Ergün, yerel seçimlerle ilgili konuştu
22.1.2019

45

MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİ KALİTESİNİ BELGELEDİ
SIYASET
MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi, bu süreç kapsamında "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.
22.1.2019

38

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks