19 Haziran 2019 Çarşamba - 10:32:57

SON DAKİKA

ERGÜN VE AKTAN BAŞKANLAR TRANSFER ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

ERTUĞRUL AYTAÇ

9 Haziran 2017 Cuma | 1354 Okunma
Büyükşehir Belediyespor kongresini yaptı. Yeni başkanını ve yönetimini belirledi. Mevlüt Aktan yönetimde hemen görev bölümünü gerçekleştirdi. Asbaşkanlığa Orkun Şıktaşlı, Futbol Şube Sorumluluğu'na Hakan Kadayıfçılar, Basın Halkla İlişkiler Sorumluluğu'na Gökmen Aytaç, Futbol Altyapı Sorumluluğuna Özcan Nalbantlar, Voleybol Şube Sorumluluğuna Tolga Tunç Çalışkan, İdari İşler Sorumluluğu'na Bora Çaylan getirildi.
Başkan Mevlüt Aktan Karadenizli. Bu yöre insanı iddia sahibidirler. Yaptıkları işler, görev aldıkları sosyal görevlerde en iyisine ulaşmak ve başarıdan başarıya imza atmak isterler. Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan kulübün futbol şubesinde yeni değişikliklere giderek yeni bir yapılanma ortaya çıkarması bekleniyor. Her ne kadar çeşitli branşlarda Büyükşehir Belediyespor başarılı olmuştur ama Büyükşehir Belediyespor Başkanı Cengiz Ergün futbol branşını daha çok sever. Bu dalda hızlı bir yükselme bekler. Bu yıl olmadı. Önaümüzdeki sezon 2.lig yolunun kapısını Büyükşehir Belediyespor'un açmasını Başkan Cengiz Ergün isteyecektir. Bu arzusuna da Başkan Aktan'a ve yönetime ilettiği düşüncesindeyim. Onun için kongrede Başkan Mevlüt Aktan "İşimiz çok zor" diyordu. Başarıdan başka hiçbirşeyi içine sindiremeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'le çalışmak kolay değil. Senin avantajlarını biliyorum. Birbirinizin dilinden anlayan ikilisiniz. Onun için Belediyespor'un yeni başkanı Mevlüt Aktan ve yönetimi yeni transfer politikalarını daha hızlı tempoda gerçekleştireceğine inanıyorum. Salı günü akşamı kongre oldu. Başkan Mevlüt Aktan önce Belediyespor'u play-off'a bıraktıran teknik direktör Levent Devrim'le masaya oturdu. Jet usulü anlaştı ve Başkan Aktan, Teknik Direktör Devrim ile transfer çalışmalarına başladılar bile. Mevlüt aktan futbol oynamış, bugüne kadar Büyükşehir Belediyespor'un maçlarını izlemiş. Takımın neyi eksik neyi fazla çok iyi biliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'le diyaloğu iyi. Her ikisi de futbolu bildikleri kadar hedeflerini de belirlemiş durumdalar. 2.lige çıkmak. Başkan Mevlüt Aktan'ın Karadeniz kulüpleri ile ilişkileri çok iyi. Teknik direktör Levent Devrim takımın hangi mevkiine hangi kalitede futbolcu lazımsa ve isimleri belli ise Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mevlüt Aktan bu transferleri gerçekleştirir. Para pul önemli değil. (Bir tek benim için cimri) Kulüp başkanı olarak flaş transferlere imza atacağı görüşündeyim. Aman hocam fazla transfer değil, kaliteli 3.ligde oynama gücünü ıspatlamış futbolcular ile yeni sezonda başarı gelir. Tribüne oynayan yıldız futbolcu da Büyükşehir Belediyespor'a yakışır. Yakında Başkan Mevlüt Aktan transfer bombalarını patlatacaktır. Kolları sıvadı hazır olun. Gece gündüz futbolcu avında. Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kulübü Türkiye'ye örnek olan Altınordu Kulübü gibi bir yapıya oturtmak istiyor. Onun için de Başkan Mevlüt Aktan'la birlikte Altınordu Kulübü'nü ziyaret ettiler. Hayırlı uğurlu olsun.

ERTUĞRUL AYTAÇ

9 Haziran 2017 Cuma | 1354 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BAŞKAN DUTLULU, İSTANBUL'DAKİ AKHİSARLILAR İLE BULUŞTU
SIYASET
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, İstanbul'da yaşayan Akhisarlılar ile bir araya geldi.
17.6.2019

241

ALAŞEHİR'DE DERE TAŞTI SEL SULARI 2 TRAKTÖRÜ SÜRÜKLEDİ
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde aniden bastıran şiddetli yağmur sonrası taşan derenin suları derede kum yükleyen iki traktörü metrelerce sürükledi.
17.6.2019

226

ANA BORU PATLADI MAHALLE SU ALTINDA KALDI
SIYASET
Manisa'da şehre su veren ana borulardan birinin patlaması sonucu yollar çöktü, evleri su bastı
16.6.2019

324

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks