20 Haziran 2019 Perşembe - 10:14:35

SON DAKİKA

DÜĞÜNLERDE MUTLULUKLARI PAYLAŞIYORUM

ERTUĞRUL AYTAÇ

2 Ağustos 2016 Salı | 3044 Okunma
Bir yanda demokrasi nöbetleri devam ederken, diğer yanda da normal yaşam sürüyor. Manisa hafta sonunu nikah ve düğünlerle geçirdi. Ayakkabı sektöründe ÜÇ-EL firmasıyla Avrupa'ya ürünlerini pazarlamada hünerli iş adamı Rıfat Sarı, kızı Pınar'ı evlendirdi. Rıfat Sarı benim gerçek dostlarım arasındadır. Karaağaçlı'da yapılan nikah ve düğün törenine oğlum Gökmen ve Fatih Özsümer ile gittik. Zekiye-Rıfat Sarı ve Hayriye-Hikmet Cantay çiftleri konuklarını girişte karşılıyordu. Ben biraz erken gittim de Rıfat Sarı ve Zekiye hanımla ayaküstü konuşma fırsatı buldum. Daha sonra her iki ailenin konukları arka arkaya gelmeye başlayınca kuyruk oluştu. Karaağaçlı Havuz Park'da daha önce de iki düğüne gitmiş, beğenmiştim, gerçekten güzel bir yer. Havuz başında güzel bir masaya oturduk. Ali Filizkan da düğüne gelenlerin fotoğrafını çekiyordu.
KATILIM FAZLAYDI…
Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir, İdris Şendil, Mehmet Büker, Hayati Dolman, Hasan Geriter, Vecdi Ağırbaşlı, Necdet Özgürler, Rıfat Uygur, Serhat Çetin, Ahmet İgan, Şaban Örenay, Burhanettin Yavuz, İbrahim Gençoğlu, Rüştü Bozyaka düğünde görebildiklerimdi. Gözümden kaçanlar da olmuştur. Rıfat Sarı'nın ortağı Mehmet Baru da ev sahibi olarak konuklarla ilgileniyordu. Nikah ve düğün töreninde Manisa, Karaağaçlı'ya akmıştı. Her iki ailenin sevenleri Pınar ve Mehmet'in yeni bir yaşama adım attıkları gecede oradaydı. Ben de gençleri ve ailelerini tebrik ediyorum.
ÖZDAĞ DA KIZINI EVLENDİRDİ…
Bu arada Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ da Başkent'te kızını evlendirdi. Özdağ'ın mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayanların anlatımıyla bu geceyi yazacağım. Bu Pazar günü, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik de yeğenini Tevfik Lav Tesisleri'nde evlendiriyor. Hafta sonu Manisa'dayım…

ERTUĞRUL AYTAÇ

2 Ağustos 2016 Salı | 3044 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BAŞKAN DUTLULU, İSTANBUL'DAKİ AKHİSARLILAR İLE BULUŞTU
SIYASET
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, İstanbul'da yaşayan Akhisarlılar ile bir araya geldi.
17.6.2019

473

ALAŞEHİR'DE DERE TAŞTI SEL SULARI 2 TRAKTÖRÜ SÜRÜKLEDİ
GÜNDEM
Manisa'nın Alaşehir ilçesinde aniden bastıran şiddetli yağmur sonrası taşan derenin suları derede kum yükleyen iki traktörü metrelerce sürükledi.
17.6.2019

444

ANA BORU PATLADI MAHALLE SU ALTINDA KALDI
SIYASET
Manisa'da şehre su veren ana borulardan birinin patlaması sonucu yollar çöktü, evleri su bastı
16.6.2019

547

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks