21 Ocak 2019 Pazartesi - 06:28:26

SON DAKİKA

CUMHURİYET MEYDANI"NDA TOPLANALIM

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Temmuz 2016 Perşembe | 877 Okunma
Bugün saat 23.00'de Cumhuriyet Meydanı'nda aziz şehitleri anmak için bir araya gelmeliyiz. Valimiz Mustafa Hakan Güvençer, 15 Temmuz darbe teşebbüsünde ülkesini korumak amacıyla şehit olan ailelere yardım amaçlı kampanya düzenledi. Kampanya için banka hesap numaraları da belli oldu. Başta vatandaşlarımız olmak üzere iş adamlarımızın bu kampanyaya ilgi göstermelerini rica ediyorum.
ŞEHİTLERE ŞÜKRAN BORÇLUYUZ
Bugün hiçbir şey olmamış gibi işimize gücümüze devam ediyorsak, 15 Temmuz gecesi vatanımızı kaosa sürükleyecek maceraperestler karşısında aslanlar gibi mücadele eden, tankların yürümesine engel olmak için canlarını verenler sayesindedir. Elbette demokrasi şehitlerimizin ailelerine ve yakınlarına sahip çıkmak görevimiz olmalıdır.
VALİMİZ GAZETECİLERLE BULUŞTU
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Çarşamba günü Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyarete geldi. Valimize Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olarak ‘Manisa Medyası' ile ilgili bilgiler verdim. Valimiz de bu geceki ‘Şehitleri Anma' programını bu ziyareti sırasında bizlere açıkladı. Vali Güvençer, İl Müftülüğü ile 29 Temmuz Cuma akşamı (Bu akşam) saat 23.00'de Cumhuriyet Meydanı'nda demokrasi şehitleri için bir anma programının düzenleneceğini belirterek tüm Manisalıları programa davet etti. Güvençer, ülke genelinde başlatılan ve 15 Temmuz'da darbe girişiminde şehit olanların aileleri ve yakınlarına bağışlanmak üzere düzenlenen yardım kampanyasına bütün Manisalıların destek vermesi çağrısında bulundu.
ŞEHRİBAN HANIMA NAZAR DEĞDİ
Vali Mustafa Hakan Güvençer, meslektaşlarımın gündeme dair bütün sorularına açık açık yanıt verdi. Tabi bu arada Vilayet Basın Müdürü Şehriban hanımın üzerine bir bardak çay dökülmez mi, derhal Esra Kale ve Zerrin Ağar duruma müdahale ederek Şehriban hanımı yanmaktan kurtardılar. Kazanın sahibi ise bizlere çay hazırlayan Şemsettin Evren'di, hepimiz üzüldük, kızını yeni evlendiren Şehriban hanıma nazar değdi, olan oldu. Ali Filizkan'a, "Zararı telafi et" dedim, gülüştük.
BERABERLİĞİMİZİ GÖSTERELİM
Valimize ziyareti nedeniyle bir kez daha teşekkürlerimi sunarım. Bu akşam Manisalılardan, Cumhuriyet Meydanı'ndaki ‘Şehitlerimizi Anma' töreninde olmalarını rica ediyorum. Birlik ve beraberliğimizi bu gece bir kez daha gösterelim.

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Temmuz 2016 Perşembe | 877 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

AMBALAJLARDA DEPOZİTO DÖNEMİ
GÜNDEM
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Antalya'da düzenlenen '2023e Doğru Türkiye'de Çevre ve Şehirciliğin Geleceği İstişare Toplantısı'nın sonuç bildirgesini açıkladı
20.1.2019

62

CUMHUR İTTİFAKI'NIN ADAYI CENGİZ ERGÜN
GÜNDEM
AK Parti, Manisa'nın ilçelerinde adaylarını açıkladı. Cumhur İttifakı görüşmelerinden bu yana konuşulan ancak resmiyete dökülmeyen Cengiz Ergün açıklaması da kamuoyuna duyuruldu
20.1.2019

50

AK PARTİ MANİSA ADAYLARINI AÇIKLADI
GÜNDEM
AK Parti merakla beklenen Manisa kararını açıkladı. Cumhur ittifakı kapsamında, 2014 belediyeleri aynı şekliyle korunacak. Buna göre Büyükşehir ile birlikte 6 ilçe MHP'ye bırakıldı
20.1.2019

117

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks