18 Ocak 2019 Cuma - 21:03:22

SON DAKİKA

CUMHURBAŞKANI"NA BÜYÜK BAŞKANIN HİZMET SUNUMU

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Şubat 2017 Salı | 1078 Okunma
Cumhurbaşkanlarının illerde yaptığı ziyarelerin sürelerini iyi biliyorum. Onun için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü ziyaretinin süresinin on-onbeş dakika sürmesi olağandı. 8 yıllık MHP'li Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü Cumhurbaşkanı ilk defa ziyaret ediyordu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan istirahatını ve görüşmelerini tamamladıktan sonra Büyük Başkan Cengiz Ergün makamında oturan Cumhurbaşkanımıza Manisa iline yaptığı hizmetleri anlatmaya başladı. Ben de pür dikkat sunumu izliyorum ve makamda bulunanların durumuna bakıyorum. Herkes Başkan Ergün'ün sunumunu can kulağıyla dinliyor. Büyükşehir'in makam odasında Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın, Enerji Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, milletvekilleri ve Büyükşehir Belediyesi'nin üst seviyedeki bürokrat, MHP'li belediye başkanları ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik de bulunuyordu. Başkan Cengiz Ergün hizmetleri anlatıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan da dinliyor. Zaman zaman da Bakan Veysel Eroğlu'na birşeyler soruyor. Başkan Ergün yaptıklarını, yapacaklarını hızlı bir tempoda Cumhurbaşkanına anlatırken zamanın su gibi geçtiğini anlıyoruz.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e ziyareti bir saatte bitiyor. Cumhurbaşkanı günün anısına ziyareti Büyükşehir'in özel defterine yazıyor. Başkan Ergün de Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a hediye veriyordu. Bu ziyaret günlerce konuşulacak. Üzerinde çok yorumlar yapılacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretinden yüz akı ile çıktı. Başkan Ergün de bu ziyaret için günlerdir çalışan mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

ERTUĞRUL AYTAÇ

28 Şubat 2017 Salı | 1078 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

HEM TASARRUFU ÖĞRENDİLER HEM HEDİYE ALDILAR
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdürlüğü, Su Tasarrufu Eğitim Projesi kapsamında Yunusemre'nin Pelitalan İlkokulu'nu ziyaret ederek suyun değerini anlatan eğitim semineri düzenledi
18.1.2019

23

BÜYÜKŞEHİR'İN MİNİKLERİNİN İLK KARNE HEYECANI
GÜNDEM
Çocukların okul öncesi eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kent Park Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde öğrenim gören minikler, ilk karnelerini almanın heyecanını yaşadı.
18.1.2019

26

ŞEHİTLER'E 4 KİLOMETRELİK DERE TEMİZLİĞİ
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Şehitler Mahallesi'ndeki tarım arazilerini dere taşkınlarından korumak için 4 kilometrelik dere temizlik çalışmasına başladı.
18.1.2019

26

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks