21 Şubat 2019 Perşembe - 23:52:49

SON DAKİKA

CUMHUR İTTİFAKI SAHAYA HIZLI İNDİ

ERTUĞRUL AYTAÇ

6 Şubat 2019 Çarşamba | 136 Okunma


Cumhur İttifakı’nın büyükşehir ve 17 ilçede başkan adayları belli olduktan sonra sahaya hızlı indi. Manisa Merkez’de Şehzadeler belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, oda ve dernek ziyaretlerine başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Akhisar’da Cumhur İttifakı ortaklarına ziyarette bulundu. Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, “Cengiz Başkanımız şeref verdi. Cumhur İttifakı’nın temelini Akhisar’da iyi attık. İnşallah Allah mahçup etmez ve el ele Manisalılara hizmet ederiz” temennisinde bulundu. Başkan Ergün de Akhisar ziyaretlerinde, “Cumhur ittifakının büyükşehir belediye başkan adayı olarak Ankara’da açıklandım. 50 günlük süre içerisinde birlik ve beraberliği sağlama noktasında AK Parti ile yapmış olduğumuz Cumhur İttifakı’na halel getirmeyecek çalışmalar içerisinde bulunacağız. Akhisar’da ne yapabiliriz, vatandaşlarımızı nasıl daha yaşanabilir bir şehirde yaşatabiliriz. Bunların çalışmalarını yapacağız” dedi.

 

Ben salı günü Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile MHP İlçe Başkanı Şener Öztemin, MESOM Başkanı Hasan Geriter’e yaptığı ziyarete katıldım. Ömer Başkan güzel bir konuşma yaptı. Keyifle dinledim. Sonra Hasan Başkan dedi ki, “Bu güzel konuşmadan sonra ne diyeceğimi bilemiyorum. Ömer Başkanımız ziyaretine teşekkür ederim” dedi.

 

Artık yerel seçim havasına yavaş yavaş giriyoruz. Cumhur İttifakı çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde Millet İttifakı’nın da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı ile sahaya ineceğini tahmin ediyoruz. Millet İttifakı’nın CHP ilçe adayları belli. İYİ Parti’de açıklayınca seçim heyecanı başlamış olacak.

ERTUĞRUL AYTAÇ

6 Şubat 2019 Çarşamba | 136 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

BAKAN KASAPOĞLU'NDAN BİRLİK VURGUSU
SIYASET
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Milletimiz tüm şer odaklarına karşı her zaman birdir, beraberdir, alnı açık ve diktir." dedi.
21.2.2019

22

PAKDEMİRLİ ÇİFTÇİYE MÜJDEYİ MANİSA'DAN VERDİ
SIYASET
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: "Tarım Kredi Kooperatiflerinde TARSİM sigortası yaparsanız bunu da hasat zamanı ödeyeceksiniz" dedi
21.2.2019

20

MANİSA HALKI VEFALIDIR
SIYASET
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Manisa Mitingi öncesinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün meydanda bulunan vatandaşlara hitap etti
21.2.2019

21

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks