18 Ocak 2019 Cuma - 21:10:17

SON DAKİKA

ÇOCUK BAYRAMI"NIN COŞKUSUNU YAŞADIM

ERTUĞRUL AYTAÇ

23 Nisan 2017 Pazar | 813 Okunma
Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile İslam aleminin kutsal Miraç Kandili'ni aynı gün coşku içinde kutladık.
Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği bayram etkinlikleri çerçevesinde güzel bir program yapmış. Cumhuriyet Alanı'nda ve Kent Parkı'ndaki etkinliklerin bir bölümünde Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'le bulundum. Eşi Şeyda hanım da Kent Park'ta çocukların sevgi gösterileriyle karşılaştı. Başkan, çocuklar bayramda iyi eğlensinler diye top ve lunapark için bilet dağıttı. Kent Park'ta Başkan Vekili Mehmet Güzgülü, Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Yardımcısı Mahmut Bilgen, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy, Basın Danışmanı Cihad Taysi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç etkinliklerde Başkan Cengiz Ergün ile birlikteydi. Ben Kent Park'a Belediyespor'un play-off garantilediği maçı izledikten sonar MHP'nin il başkanlığını yapan Tanju Balatlı ile beraber geldik. Büyükşehir'in Manisalılara armağan ettiği bölgenin en büyük parklarından biri olan Kent Park dün cıvıl cıvıldı. Cumartesi gününün yağış ve soğuğunun güneşli bir Pazar'a terk etmesi Manisalıların Kent Park'a akmasını da sağladı. Cumhuriyetimizi bizlere armağan eden Atatürk'e ne kadar teşekkür etsek azdır.

ERTUĞRUL AYTAÇ

23 Nisan 2017 Pazar | 813 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

HEM TASARRUFU ÖĞRENDİLER HEM HEDİYE ALDILAR
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdürlüğü, Su Tasarrufu Eğitim Projesi kapsamında Yunusemre'nin Pelitalan İlkokulu'nu ziyaret ederek suyun değerini anlatan eğitim semineri düzenledi
18.1.2019

23

BÜYÜKŞEHİR'İN MİNİKLERİNİN İLK KARNE HEYECANI
GÜNDEM
Çocukların okul öncesi eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen Manisa Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kent Park Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde öğrenim gören minikler, ilk karnelerini almanın heyecanını yaşadı.
18.1.2019

26

ŞEHİTLER'E 4 KİLOMETRELİK DERE TEMİZLİĞİ
GÜNDEM
MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Şehitler Mahallesi'ndeki tarım arazilerini dere taşkınlarından korumak için 4 kilometrelik dere temizlik çalışmasına başladı.
18.1.2019

26

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks