23 Ocak 2019 Çarşamba - 08:35:58

SON DAKİKA

ÇİLOĞLU HAYIRLARA VESİLE OLUYOR

ERTUĞRUL AYTAÇ

17 Ağustos 2016 Çarşamba | 965 Okunma
Dün, gazetem Olay'a bakarken, ‘Celal Bayar'a hayırsever desteği' başlıklı haber gözüme ilişti. "Kim bu hayırsever?" demeye kalmadı, Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Rektörü Prof. Dr. Kemal Çelebi'nin yanında, sevgili dostum Dündar Çiloğlu'nu görünce, üniversitenin imdadına yetiştiğini anladım. Yeni nesil Dündar Çiloğlu'nu pek hatırlamaz. Çiloğlu'nu gençlik yıllarından bugüne kadar tanırım. Manisa Seyahat Şirketi'nin kurucusudur. Ayrıca kuyumculuk da yapardı. Dündar Çiloğlu kadar gece gündüz çalışan çok az sayıda iş adamı tanırım. Güngör Çalışır iyi dostları arasındaydı.
HAYIRLI İŞLER YAPAR
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nda da görev yapan Dündar Çiloğlu, gerçekten hayırlı bir işe imza atmış. Daha önce de okul ve sağlık alanlarında Manisa'ya hizmetleri vardır. İmza töreninde Mali Müşavir Zihni Durmuş ile bir dönem bakanlık yapan Rıza Akçalı'yı da gördüm. Sayın Bakan, CBÜ Yüksek Öğrenim Vakfı'nın başkanlığını yapıyormuş. CBÜ Rektörü Çelebi'nin de göreve geldiği günden beri üniversitenin gelişmesi konusunda büyük çalışmalarına şahit oluyorum. Dündar Çiloğlu'nun bu hayrı ileride çok hayırlara vesile olacaktır.
BAŞKAN ERGÜN KARTEPE KAMPINDA
Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyespor'un Kocaeli Kartepe'deki kampını ziyaret etmiş. Çarşamba günü İzmir Karşıyaka'daki cenaze töreninde bir aradaydık. Sağlık sorunlarının devam ettiğini, karar verme aşamasına geldiğini öğrendim. Sonra bana kampa gideceğini söyledi. Cenaze töreninde Sezai Gürcan'ı görünce, beraber gideceklerini anlamıştım. Mevlüt Aktan da kamp başladığından beri takımı yalnız bırakmıyordu. Dün Başkan Ergün, Kırklareli ile yapılan hazırlık maçını da Sezai Gürcan ve Mevlüt Aktan ile birlikte izledi.
TRANSFERDE TİTİZ DAVRANILMIŞ…
Manisa Büyükşehir Belediyespor bu yıl öğrendiğime göre transferde titiz davranmış. İyi bir takım kurulmuş görünüyor. Bana gelen bilgiler ışığında futbolcuların hırslı ve arzulu bir tempoda çalışmalarını sürdürdüğünü öğrendim.
Lig başladığında her şeyi göreceğiz.

ERTUĞRUL AYTAÇ

17 Ağustos 2016 Çarşamba | 965 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

90 MİLYONLUK YATIRIM GÜN SAYIYOR
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, önümüzdeki ay hizmet vermeye başlayacak elektrikli otobüsler hakkında açıklama yaptı
22.1.2019

105

"İTTİFAKIN ADAYI OLMAK GURUR VERİCİ"
SIYASET
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i makamında konuk etti. Başkan Ergün, yerel seçimlerle ilgili konuştu
22.1.2019

68

MCBÜ HAFSA SULTAN HASTANESİ KALİTESİNİ BELGELEDİ
SIYASET
MCBÜ Hafsa Sultan Hastanesi, bu süreç kapsamında "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazandı.
22.1.2019

59

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks