17 Haziran 2019 Pazartesi - 09:53:03

SON DAKİKA

ÇEŞME"DE TURİZM BAŞLADI MI?

ERTUĞRUL AYTAÇ

12 Mayıs 2017 Cuma | 1890 Okunma
Sakız Adası'ndan döndükten sonra Rıfat Uygur eşi Şule Hanım'la buluşup Dalyan'a gitti. Mert Manisa'ya , ben de sosyete dürümcüsü Mehmet ve eşi ile Levent Gönül'ün oğlu Mert'in işlettikleri Boyalık'daki otele gittik. Levent Gönül benim gazabımdan kurtulmak için otel görevlilerinin dikkatini çektiğini görüyoruz. Plajın sorumlusu Ferhat "Abi seni dün akşam bekliyorduk" dedi. Ben de "Bu akşam buradayım masa hazır mı?" dedim. Ferhat "Herşey hazır. Levent bey başkanı memnun edin diye tembim etti" dedi. Gülmeye başladım. Çeşme'de hafif bir esinti var. Hava mis gibi. Ferhat "Abi sizlere eşlik edebilir miyim?" dedi. Ben de "Ferhat ne demek. Mevsim başladı mı başlamadı mı anlatırsın" dedim. Gün batımında oturduk. Mehmet ve eşi Semra ile. Ferhat Çeşme'de mevsimin ot festivali ile açıldığını, geçen yıla oranla bir ay önce Çeşme'de turizm hareketinin başladığını anlatırken Barselona'dan eşi ile dönen Levent Gönül'ün oğlu Mert geldi. "Ertuğrul abicim beni affet" dedi. Ben de "Babanla seni affetmesem ne işim var burada? " dedim. Masamıza bir süre eşlik etiler. Ben "Yol yorgunluğum var. Nezaketine teşekkür ederim. Ferhat ilgileniyor" diyerek Mert'i biraz daha rahatlattım. Mehmet'le güzel bir gece geçiriyoruz. Ferhat da otelin plajının kapasitesinin 800'e çıktığını ifade etti. Gündüz plaj kısmını Mehmet ve eşi Semra Hanım gezmiş. Oteli beğenmişler. Gerçekten Levent Gönül ve oğlunun Boyalık'ta işlettiği otel benim ve Zafer Ünal başkanın yaz tatilinde uğrak yerimiz. Turizm mevsiminin Çeşme'de erken başlaması beni memnun etti. Havalar ısınmaya başladı. İnşallah bu mevsim turizm işletmecilerinin yüzünü güldürür.

ERTUĞRUL AYTAÇ

12 Mayıs 2017 Cuma | 1890 Okunma

Site'de Ara

Köşe Yazarları

  • En Son Haberler

ANA BORU PATLADI MAHALLE SU ALTINDA KALDI
SIYASET
Manisa'da şehre su veren ana borulardan birinin patlaması sonucu yollar çöktü, evleri su bastı
16.6.2019

78

BÜYÜKŞEHİR'İN ÇEVRECİ YATIRIMLARI GEDİZ'İ KORUYOR
SIYASET
MASKİ şuana kadar 118 milyon metreküp evsel nitelikli atıksuyu arıtarak sağlıklı bir şekilde Gediz ve Bakırçay'a deşarj etti
16.6.2019

81

ÖĞRENCİLERDEN HAYAT KURTARAN PROJE
SIYASET
Danışman öğretmenleri Mehmet Horozoğlu'nun lise yıllarında sobadan sızan karbonmonoksit gazı zehirlenmesinden etkilenen iki öğrenci, 4 aylık bir çalışmanın sonucunda hayat kurtaran bir projeye imza attı.
16.6.2019

89

Anket

Manisa Olay Gazetesi'nin yeni web sitesini beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Hiç beğenmedim
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi
manisa'da kavga
manisa seçim sonuçları
cengiz ergün
manisa haberleri
manisa büyükşehir belediyesi

Künye      Reklam      İletişim      Yasal Uyarılar     

© Copyright 2015 Manisa Olay Gazetesi
Metinleri ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.

Tasarım & Uygulama : LMD Networks